RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Інформація про кримінальне провадження

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

20/02/19 15:45  pavel1Отправить письмо > Клиарт    14/01/19 23:21Дерево
Треба зрозуміти, що Ви розумієте під словами "відносно мене".
Якщо Вам повідомлялось про підозру у будь-якому кримінальному провадженні, Вам повинні були як мінімум надати саме повідомлення про підозру та пам"ятку про процесуальні права та обов"язки підозрюваного.
З приводу того, що в ухвалі зазначений інший номер кримінального провадження, можливо під цим номером кримінального провадждення було виділено матеріали досудового розслідування за іншим фактом, не обов"язково відносно Вас.
Для того, щоб самому заспокоїтись, можете звернутись до сервісного центру МВС України та замовити довідку про наявність чи відсутність судимостей, якщо Ви маєте статус підозрюваного у будь-якому кримінальному провадженні, в довідці все буде написано.

14/01/19 23:21  Клиарт   Дерево
Яким чином можливо дізнатися про наявність чи відсутність кримінального провадження відносно мене, якщо є наявна ухвала апеляційного суду в якому вказаний лише номер кримінального провадження. Дана ухвала містить рішення про направлення на розгляд до інщого суду питання про звільнення покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку у порядку ст 75 КК. Але в даній ухвалі міститься дані про невідоме мені кримінальне провадження по ст 190 КК про яке мені нічого невідомо.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100