RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Передання в оренду земельної ділянки (паю), що перебуває в спільній частковій власності


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/01/19 15:52  MobileОтправить письмо > sihliak    15/01/19 11:33Дерево
В договорі оренди, або емфітевзису прописуються всі три спадкоємця, жодних проблем при цьому повинно (при тому, якщо у всіх спадкоємців на руках є свідоцтво про спадщину).

15/01/19 11:33  sihliak   Дерево
Земельна ділянка (пай 4 га) успадкована трьома спадкоємцями, по 1/3 частки кожним. Власники не виділяли належні їм частки в натурі, а володіють земельною ділянкою спільно (одна ділянка, один кадастровий номер). Наразі співвласники бажають передати земельну ділянку в оренду (можливо емфітевзис) за договором. Можливо прописати всіх трьох в одному договорі оренди (емфітевзису), як орнедодавців і передати діляку в оренду (реєстраційна служба повідомила що може зареєструвати такий договір), без укладення договору про користування розпорядження та володіння земельною ділянкою що перебуває у спільній частковій власності.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100