RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатский экзамен

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Якщо передумав здавати адвокатський іспит


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/01/19 12:03  urist77 > sabinka_gold    20/01/19 21:13Дерево
8. Особа, стосовно якої прийнято рішення про допуск до складення кваліфікаційного іспиту, у встановлений КДКА строк, але, у будь-якому випадку не пізніше дня, що передує даті складення кваліфікаційного іспиту, зобов‘язана внести на банківський рахунок комісії плату за складення кваліфікаційного іспиту, у розмірі, встановленому Радою адвокатів України.
У разі не внесення особою у визначений в абзаці першому цього пункту строк плати за складення кваліфікаційного іспиту, особа, стосовно якої прийнято рішення про допуск до складення кваліфікаційного іспиту, до складення кваліфікаційного іспиту у визначену КДКА дату не допускається.
Рішення про допуск такої особи до складення кваліфікаційного іспиту КДКА скасовується.
При поважності причин своєчасного невнесення плати за складення кваліфікаційного іспиту КДКА вправі перенести дату складення кваліфікаційного іспиту Заявником на більш пізній строк.

навіть для інвалідів не має підстав для звільнення від оплати:
Вирішення питання щодо звільнення від сплати за складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю осіб – інвалідів І та ІІ груп можливе лише за умови внесення відповідних змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».
Спробуйте написати заяву на повернення, вкажіть на обставини дуже важливі, що не будете здавати іспит.

20/01/19 21:13  sabinka_goldОтправить письмо   Дерево
чи є моживість повернути сплачені гроші якщо вирішив покинездава екзамен

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100