RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Окрема ухвала цивільний процес (ознаки кримінального правопорушення)

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

14/04/19 23:18  turist37Отправить письмо > turist37    14/04/19 22:58Дерево
А ще, суд вирішив доповнити ст. 355 КК України новою кваліфікуючою ознакою :
"Відтак, вказані дії ТОВ є незаконними, а відтак кримінально караними, оскільки є нічим іншим як примушуванням до виконання цивільно - правових зобовязань, тобто вимога виконати договір, угоду чи інше цивільно правове зобовязання, "шляхом погрози конфіскації майна".

14/04/19 22:58  turist37Отправить письмо > turist37    14/04/19 22:56Дерево
І ще, як Вам така "думка" судді ?
"Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку, проте в частині повідомлення прокурору про вчинення кримінального правопорушення підлягає виконанню в порядку, передбаченому ст. 214 КПК України"

Цікаво, це він сам її роздрукує і надішле в прокуратуру "забивши" на наші скарги ?

14/04/19 22:56  turist37Отправить письмо > Marlboro!    11/03/19 10:12Дерево
В продовження теми про оскарження окремої ухвали.
Як думаєте, при одночасному поданні скарги на Ухвалу та Рішення, спочатку справа "поїде" в апеляцію по Ухвалі, потім повернеться в І інстанцію і після цього знову "поїде" в Апеляцію за скаргою на Рішення ?
(взагалі то хотілось, би щоб спершу розглянули скаргу на рішення, а вде потім на ухвалу)

11/03/19 10:12  Marlboro! > byan    8/03/19 03:50Дерево
Стаття 262. Окрема ухвала суду
1. Суд, виявивши при вирішенні спору порушення законодавства або недоліки в діяльності юридичної особи....

Тобто залежить від того, на якій стадії знаходилась справа коли позов було залишено без розгляду

11/03/19 09:47  turist37Отправить письмо > byan    8/03/19 03:50Дерево
Думаю, що окрема ухвала може бути виненесене незалежно від результату розгляду справи, в т.ч. залишення позову без розгляду.

8/03/19 03:50  byan > turist37    27/02/19 19:54Дерево
Чи може суд винести окрему ухвалу по ст 262, якщо позов залишено без розгляду, але в поданих доказах однієї зі сторін є ознаки кримінального правопорушення, на які вже після винесення ухвали звернула увагу інша сторона?

27/02/19 19:54  turist37Отправить письмо > Marlboro!    27/02/19 16:57Дерево
Ігнорування ЦПК який прямо передбачає виготовлення Ухвали та направлення її сторонам, я б не назвав процесуальним рішенням... це порушення ч. 5 ст. 53, 190,242, ЦПК.
Звідси і наслідок - сумніви в об єктивності її честі.

27/02/19 16:57  Marlboro! > turist37    27/02/19 16:20Дерево
Незгода з процесуальними діями чи способом ведення процесу - це не підстава для відводу так як не вказує на упередженість чи зацікавленість судді

27/02/19 16:20  turist37Отправить письмо > turist37    23/01/19 09:08Дерево
Апну, в контексті цієї теми. Раніше я вже писав, що на мою думку суд по справі не має наміру приймати законного рішення. Скоро засідання, і я хочу спробувати заявити відвід (у випадку, якщо справа дійде до судових дебатів).
Підстави для відводу наступні :
- У справі було задоволене клопотання Відповідача про залучення третьої особи (без сам. вимог)ю Допускаю, що станом на дату судового засідання не буде виготовлено відповідної ухвали про залучення 3-ї особи.(знайомився з мат. справи, принаймні на вчора її там не було) є велика ймовірність, що не зважаючи на власну бездіяльність, суд одразу перейде до судових дебатів

Не хочу затягувати процес, тому запитую Вашу думку чи є хоч якісь реальні шанси, для відводу судді за п. 5 ч. 1 ст. 36 ЦПК ?

Моя думка така :
1. Ігнорування процесуальних вимог, щодо залучення третьої особи, ненаправлення їй повістки, перехід до стадії суд. дебатів без залучення 3-ї особи, свідчить про небажаня суду з ясовувати фактичні обставини справи, та викликає сумнів в об'єктивності судді та можливості ухвалення законного рішення по справі.

23/01/19 09:08  turist37Отправить письмо > Евгений Осычнюк    23/01/19 07:08Дерево
Дякую усім за Ваші відповіді.
Євгеній можу з Вами частково погодитись. Однак, у цьому конкретному випадку, суд не хоче адекватно вести процес, та намагається будь яким способом тиснути на сторону Відповідача (через особисту неприязнь). Зараз суд погрожував направити свою Ухвалу Ген. прокурору (району суд не довіряє). У 98% випадків, такі справи прокуратура/мвс не вносять до ЄРДР, а якщо вносять тоді закривають за відсутністю складу. Але коли є Ухвала, точно внесуть, а тут вибори на носі, знаєте як деколи буває : обшук, виїмка серверів і доказуй що ти не ішак. Тому хочеться превентивно мінімізувати кількість таких ситуацій.

А по суті, якщо дивитись об'єктивно, то матеріали на які пошлеться суд не містять складу злочину. У нас ч. 3 ст. 355 КК України.
Тому і хочу попробувати шанси в Апеляції, дуже сподіваюсь на те, що там професійні судді.

І ще поділюсь випадком (хоча і у Вас думаю безліч прикладів) :
Господарський процес, користуючись можливостями нового ГПК хочу провести письмове опитування учасників. Суд взагалі не знає що це таке, і вважає що сторона хоче просто поставити запитання, тому хай ставить їх у процесі. Позивач попався більш свідомий і вирішив надати відповідь на деякі запитання, про що подав заяву свідка що передбачено ГПК. Суддя отримав заяву, посміявся і сказав ну ви жартівники, поназиваєте тут документи як хочете ).
Так і судимося(

23/01/19 07:08  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > turist37    22/01/19 20:14Дерево
А який сенс взагалі її оскаржувати? Це ж не вирок, і така ухвала жодних правових наслідків не тягне. Внесуть до ЄРДР, і якщо складу злочину немає - закриють. А якщо є - то інша сторона може подати заяву до слідчого с такими ж наслідками.

22/01/19 22:15  Marlboro! > turist37    22/01/19 20:14Дерево
Оскаржується завжди оскаржувалась - на один рівень вище. Тобто ухвала 1 інстанції може бути оскаржена тільки в апеляцію (вже є практика ВС по новим кодексам).

22/01/19 20:14  turist37Отправить письмо   Дерево
Усім доброго вечора. Колеги цікавить Ваша думка, щодо можливості оскарження окремої ухвали суду І інстанції, якою Суд звертається до Прокуратури, з питань ознак у діях Відповідача по справі кримінального правопорушення.
На мою думку ЦПК п.17 ст. 353, 354 ЦК України це передбачає. (Зрештою в Ухвалі теж може бути зазначено, щодо можливості її оскарження, але боюсь Суд може не надіслати її Відповідачу).
Однак, якщо буквально читати зміст ст. 262 ЦПК, можна також припустити протилежне:
- ч. 6 Окрема ухвала надсилається відповідним юридичним та фізичним особам, державним та іншим органам, посадовим особам, які за своїми повноваженнями повинні усунути виявлені судом недоліки чи порушення чи запобігти їх повторенню... (У нашому випадку це Прокуратура, тобто є шанс що суд взагалі не надішле цю Ухвалу Відповідачу).
- ч. 9 Окрема ухвала може бути оскаржена особами, яких вона стосується. (Думаю, таки стосується Відповідача, раз у його діях шукають склад злочину, однак це теж можна повернути в інший бік, Ухвала стосується Прокуратури оскільки її зобов'язують вчинити дії і повідомити Суд про результат. Відповідач виступає лише об'єктом такої дії і не може оскаржувати таку ухвалу?).
- 11 Окрема ухвала стосовно порушення законодавства, яке містить ознаки кримінального правопорушення, надсилається прокурору або органу досудового розслідування, які повинні надати суду відповідь про вжиті ними заходи у визначений в окремій ухвалі строк. Тут також не вказується на можливість надсилання копії такої Ухвали Відповідачу

На противагу вищенаведеному, маємо імперативні положення п.17 ст. 353 ЦПК. Окрема Ухвала може бути оскаржена окремо від рішення Суду.

Як на Вашу думку таки оскаржується, чи ні ? можливо хтось має будь яку практику оскарження таких ухвал?
Буду вдячний за Ваші відповіді та думки з цього приводу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100