RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів. Нюанси адаптаційного курсу. Документи стажування

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

31/03/19 16:20  Miller.82 > Eliza82    19/03/19 19:50Дерево
ДОКУМЕНТИ СТАЖУВАННЯ АДВОКАТА 2019 / ДОКУМЕНТЫ СТАЖИРОВКИ АДВОКАТА 2019
+
ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА АДАПТАЦІЙНИЙ КУРС В ПРОФЕСІЮ АДВОКАТА ДЛЯ СТАЖИСТІВ / Правильные ответы на Адаптационный курс в профессию адвоката для стажистов
Направлю пакет документів, що складаються при проходженні стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю (згідно рішення Ради адвокатів України від 01 червня 2018 року № 80), який включає наступні документи:
- заява про направлення на стажування;
- договір на керівництв стажуванням;
- індивідуальний план стажування;
- поточні звіти стажиста;
- звіт про результати стажування;
- звіт про оцінку стажування;
- заява про оцінку результатів стажування;
- щоденник про проходження стажування;
- проекти складених документів правового характеру (150 документів); інші матеріали стажування (тези, виступи, довідки та ін.).

За необхідності, - також направляю актуальні та апробовані правильні відповіді на тестові та практичні питання Адаптаційного курсу в професію адвоката для стажистів (он-лайн курс Вищої школи адвокатури).

ВИСОКУ ЯКІСТЬ ДОКУМЕНТІВ ГАРАНТУЮ!!

Скидаю зразки (будь-яких документів на Ваш вибір), матеріали направляю оперативно.

З питань придбання - ТЕЛЕФОНУЙТЕ на мій мобільний (НАТИСКАЙТЕ НА МІЙ НІК, щоб висвітився мій контактний номер)

19/03/19 19:50  Eliza82 > Akva.    11/03/19 12:27Дерево
Направлю усі необхідні матеріали для проходження та захисту стажування для отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

ПІДГОТУЮ для Вас власний авторський пакет документів з урахуванням саме Вашого індивідуального плану !!

Документи стажування є якісними, під час їх підготовки враховано :
- Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю;
- Програму проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю;
- актуальні зміни до чинного законодавства;
- судову практику;
- рішення ЄСПЛ та вищих судів.

До пакету включено:
1) 2 поточні звіти та звіт про результати стажування;
2) щоденник про проходження стажування + 2 поточні (600 год.)
3) проекти складених документів правового характеру (понад 170 документів)
4) звіт про оцінку результатів стажування;
5) інші матеріали стажування (виступи, довідки, тези тощо).

НАТИСКАЙТЕ НА МІЙ НІК, щоб зателефонувати.

19/03/19 19:46  Eliza82 > Akva.    11/03/19 12:27Дерево
Направлю правильні відповіді на Адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів Вищої школи адвокатури.

Маю відповіді на 7 модулів, зокрема, на:
- 53 тестових питання (5-9 у модулі),
- 61 тестове запитання (з підсумкового тестування), а
- 24 практичні завдання (3-6 у модулі).

Надам підтримку при проходженні Вами Адаптаційного курсу в професію адвоката для стажистів.

НАТИСКАЙТЕ НА МІЙ НІК, щоб зателефонувати.

11/03/19 16:27  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Sumtar    11/03/19 15:47Дерево
обговорення в форумі за посиланням [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] .
в цій темі тільки оголошення.

11/03/19 15:47  SumtarОтправить письмо > Akva.    11/03/19 12:21Дерево
*** УДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ ***

11/03/19 12:27  Akva. > Akva.    11/03/19 12:21Дерево
Направлю повний пакет процесуальних документів, актуальних на березень 2019 року, які включають:
- план;
- процесуальні документи - 150 шт;
- щоденник стажування (1 остаточний та 2 поточні);
- звіти (2 поточні та остаточний);
- звіт про оцінку стажування;
- ін. документи (виступ, тези, довідки
Можлива підготовка авторського пакету документів стажування "під ключ".

11/03/19 12:21  Akva. > Sumtar    11/03/19 09:17Дерево
Щодо адаптаційного курсу, то тут всі завдання - однакові для всіх!! Я працюю в адв.об'єднанні і маю можливість зміни відслідкувати. Єдине, що вони дійсно постійно намагаються оновити тестові та практичні завдання.
Ще не бачила жодної людини, яку б примусили повторно проходити цей курс.

11/03/19 12:17  Akva. > Sumtar    11/03/19 09:17Дерево
Річ в тім, що деякі юристи зайняті власними справами, тому не мають багато зайвого часу на підготовку , навіть, шаблонних документів. Підготовка пакету з нуля займає понад 20 діб, тому краще використати зразки та зекономити час. А ""время, - это деньги"". Той хто має багато вільного часу готує все з нуля сам.

11/03/19 09:17  SumtarОтправить письмо > ЛІДІЯ І.    7/02/19 20:33Дерево
Колеги, Всім юр-привіт, дивні у вас тут торги...щодо плану стажування..точніше підготовки та подачі звіту за результатом стажування..вони ж фактично оригінальні..купувати чужий пакет документів безглуздо..так частина доків...дійсно буде універсальними..однак немає за що платити.. Що стосується Адаптаційного курсу в професію адвоката для стажистів(я особисто саме на цьому етапі знаходжусь), тут теж мають бути різноманітні завдання не шаблоновані для всіх..який сенс купувати те, що не гарантовано трапиться при проходженні тестування..т.д. Мені цікава процедура перездачі (повтороного проходження) тестів Адаптаціного курсу, щоразу сплачувати 999 грн. треба чи оскаржувати результат тестування?

10/02/19 22:20  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Igor law    10/02/19 18:58Дерево
поскольку Вы - новичок на форумах (всего каких-то 9 лет), осмелюсь напомнить правила форумов:
"цены предлагаются остальным участникам ТОЛЬКО в приватном режиме" (с) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
также напоминаю, что есть функция приватных сообщений.

10/02/19 18:58  Igor lawОтправить письмо > Mark.75    30/01/19 20:27Дерево
*** УДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ ***

7/02/19 20:33  ЛІДІЯ І. > Mark.75    30/01/19 20:27Дерево
ДОКУМЕНТИ СТАЖУВАННЯ У АДВОКАТА 2019 для отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю! Документы стажировки адвоката.
+
бонус:
Правильні відповіді на питання Адаптаційного курсу в професію адвоката для стажистів (НОВІ) (на 7 модулів: тести + практичні завдання + підсумковий тест)!

Шановні Колеги !
Мною, як практикуючим юристом вже понад 10 років, було складено та успішно захищено пакет документів стажування у лютому 2019 році.
Документи стажування адвоката складені з урахуванням вимог Програми стажування та Положення про порядок проходження стажування та відповідають усім вимогам.

Процесуальні документи складені грамотно, мотивовано та логічно, правильно оформлені з урахуванням актуальних змін до законодавства, мають посилання на практику Європейського суду з прав людини, Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод, рішення Верховного Суду України.

Запевняю, що ці документи знагодяться Вам в подальшій адвокатській практиці!
В документах стажування наявні:
- Індивідуальний план стажування;
- Зразки заповнених заяв, що складаються при проходженні стажування та його завершенні;
- Договір на керівництво стажуванням;
- Щоденник стажування (зразок було взято в Раді адвокатів України) (2 поточні та остаточний);
- 2 Поточні звіти;
- Остаточний звіт (21 пункт) – розгорнутий, детально розписано всі пункти;
- Процесуальні документи (61 обов’язкові + 100 додаткових док-в)
- Звіт про оцінку стажування;
- 3 Виступи в ЗМІ (є обов’язковими згідно Програми);
- Текст виступу на захисті;
- Інші документи стажування (довідки, рішення, тези тощо).

В наявності також є ще один якісний пакет документів стажування (від чоловічого імені).
НЕДОРОГО! Ціна символічна, договірна.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ і ми домовимось.

Можливий окремий продаж відповіді на Адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів 2019. НЕДОРОГО! чи окремих документів стажування.
Готові документи допоможуть Вам пройти стажування легко та зекономити багато Вашого часу!

ЯКІСТЬ ГАРАНТУЮ !
Доречі, я завжди відправляю Вам для ознайомлення зразок будь-якого документа (на Ваш вибір), щоб Ви впевнились в якості та професійності його підготовки. Відправляю оперативно, протягом 3-х хвилин.

Як зі мною зв’язатись?
Мій номер контактний телефону вказаний у моєму профілі, щоб його побачити, потрібно навести курсор миші та натиснути на мій нік «ЛІДІЯ І.».
Будь-ласка, телефонуйте, я буду рада Вам допомогти.

7/02/19 10:07  zip205Отправить письмо > Allure88.    23/01/19 12:55Дерево
Продам пакет документів для проходження стажування у адвоката:
- Індивідуальний план стажування;
- Звіти за результатами проходження стажування за кожні 2 місяці з додатками (складені проекти процесуальних документів);
- Звіт за результатами стажування;
- Звіт про оцінку стажування;
- Щоденник стажування;
- Додатки до звітів (процесуальні документи).
Ціна за домовленістю. Звертайтесь на електронну пошту, вказану в моєму профілі.

30/01/19 20:27  Mark.75 > Анжелика+    28/01/19 20:55Дерево
Продаю Документи для проходження стажування у адвоката за 2019 рік та Відповіді на обов’язковий Адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів за 2019 рік.
Продаж можливий цілого пакету або частинами.

Недорого. Причому, за ціну ми завжди зможемо домовитися. Але! Безоплатно документи стажування адвоката точно не вишлю.

Документи стажування адвоката готувались мною якісно, багато процесуальних документів взяв із власної практики, а деякі фабули та текстовки для документів стажування брав з реєстру суд.рішень (працюю на юридичному напрямку вже багато років, але не по всім категоріям справ мав процесуальні документи на момент проходження стажування).

Процесуальні документи для проходження готував сам, витративши на це «чистих» 180 годин (говорю без перебільшення, я навіть не включаю в цей час підготовку щоденника, трьох звітів та звіту про оцінку стажування).

У ВІДОМОСТЯХ ПРОФІЛЯ Є МІЙ КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН (потрібно натиснути на мій нік «Mark»).
Телефонуйте, якщо є питання щодо процедури проходження стажування, адаптаційного курсу чи захисту звітів стажування.
ГАРНОГО СТАЖУВАННЯ!

28/01/19 20:55  Анжелика+ > ELIZAVETA-19    26/01/19 20:40Дерево
Шановні Колеги!
Пропоную Вам придбати у мене Документи стажування адвоката 2019 / Документы стажировки адвоката 2019.

Допоможу в стислі строки за розумну ціну підготувати САМЕ для ВАС ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПАКЕТ документів стажування у адвоката 2019
(з урахуванням Вашого індивідуального плану та вимог Ради адвокатів Вашого регіону).

Продам власний авторський пакет документів для проходження стажування для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
УСІ документи для проходження адвокатського стажування взяті з Адвокатської практики, жодного плагіату з Інтернету.
Документи актуальні на січень 2019 року (це, зокрема, важливо при проведенні розрахунку судового збору):
- індивідуальний план стажування 2019;
- щоденник стажування у адвоката 2019;
- поточний звіт стажиста адвоката 2019 (2 поточні звіти);
- остаточний (підсумковий) звіт за результатами стажування 2019;
- звіт про оцінку стажування 2019;
- процесуальні документи стажиста адвоката 2019.

В разі, якщо документи стажування адвоката придбаєте у мене, в якості бонусу скину правильні Відповіді на обов'язковий Адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів
(відповіді 7 модулів тестові та практичні завдання).

Для того, щоб зв'язатись зі мною НАТИСКАЙТЕ на мій нік, щоб висвітитвся моб.телефон.
ДЗВОНІТЬ ЦІЛОДОБОВО. ПРАЦЮЮ БЕЗ ВИХІДНИХ!

26/01/19 20:40  ELIZAVETA-19 > Конфетка.    24/01/19 23:52Дерево
Я успішно пройшла адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів.
Можу продати недорого відповіді на адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів.
Доречі, надання мною відповідей до адаптаційного курсу в професію адвоката для стажистів відбувалося по-філософські. Ніхто нічого не повертав, як у деяких.
Натискайте на нік та телефонуйте! Допоможу Вам в проходженні адаптаційного курсу адвоката. ))

25/01/19 05:11  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Конфетка.    24/01/19 23:56Дерево

24/01/19 23:56  Конфетка.Отправить письмо > Allure88.    23/01/19 12:55Дерево
Відповіді на адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів та пакет документів стажування це безумовно непогана економія часу. Я можу цим поділитись, якщо це комусь допоможе, мені недалеко. Але. Я все проходила сама. Це мій багаж знань!

24/01/19 23:52  Конфетка.Отправить письмо > Конфетка.    24/01/19 23:52Дерево
Я б запровадила більш жорсткий контроль знань. Проте не кидайте в мене каміння ))
Итог: ответы на адаптационный курс в профессию адвоката для стажистов нужно давать не меньше 2х недель чтобы его пройти! До сих пір волосся дибом стоїть. Чи може це я одна така невезуча?

24/01/19 23:52  Конфетка.Отправить письмо > Allure88.    23/01/19 12:55Дерево
Хочу висловити власне враження ІМХО від проходження адаптаційний курсу адвоката.
Я успішно пройшла стажування і і тут... внесли зміни до Положення стажування і у мене було пару тижнів на проходження адаптаційний курсу в професію адвоката і тут понеслося.
Тести складені місцями некоректно. Перевіряють відповіді не завжди об'єктивно, повертали картку обліку балів п'ять разів))і врешті решт погодили в першому варіанті ))сміх
Яка мета курсу ? Чи приносить він знання?

23/01/19 12:55  Allure88.Отправить письмо   Дерево
Колеги, за необхідності поділюсь відповідями для проходдення адаптаційного курсу адвоката, маю якісний пакет для проходження стажування у адвоката.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100