RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи можна в приватній установі створювати одноосібний виконавчий орган?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/02/19 13:44  альт > Mark-Don    30/01/19 18:04Дерево
А почему Вы считаете, что ст. 101 не распространяется на приватну установу?

30/01/19 18:04  Mark-DonОтправить письмо > альт    30/01/19 15:50Дерево
Вы читаете то, что сами пишете ?
Это я или ВЫ САМИ в первом посте написали что-то очень замысловатое про правление и председателя правления, как единоличный орган ? И при этом не написали, что у вас школа.
Если бы сразу написали, что речь идет о школе, то мой ответ был-бы таков - единоличный орган - Директор. И никаких дискуссий о правлении просто не возникло бы.
Мне тоже "ни в одной из школ мне не встречались председатели правления".

30/01/19 15:50  альт > Mark-Don    29/01/19 20:20Дерево
Это не ТОВ и не АТ.
Это Приватна організація (установа, заклад) - заклад загальної середньох освіти.
Комунальна організація (установа, заклад) - это ОПФ коммунальних школ. Но ни в одной из школ мне не встречались председатели правления.

29/01/19 20:20  Mark-DonОтправить письмо > альт    29/01/19 17:53Дерево
Директор возглавляет Дирекцию, а Председатель Правления, соответственно Правление. Но наши люди не ищут легких путей и за свои 25 лет работы в этой области насмотрелся столько абсурда, что уже ничему не удивлюсь.

Из Закона "Про ТОВ..." :
"4. Виконавчий орган товариства є одноосібним. Назвою одноосібного виконавчого органу є "директор", якщо статутом не передбачена інша назва.
5. Статутом може бути встановлено, що виконавчий орган товариства є колегіальним, та визначено його кількісний склад. Назвою колегіального виконавчого органу є "дирекція", а його голови - "генеральний директор", якщо статутом не передбачені інші назви."

Из Закона "Про АТ":
"Виконавчий орган акціонерного товариства може бути колегіальним (правління, дирекція) або одноосібним (директор, генеральний директор)".

29/01/19 17:56  альт > Камбєк8    29/01/19 12:29Дерево
Мене ще трохи дивує, що комунальні школи мають орг.-пр. форму комунальна організація (установа, заклад), а орган управління у них - директор. І це прямо відповідає законодавству про освіту: Керівництво закладом загальної середньої освіти здійснює директор, повноваження якого визначаються законом, статутом закладу освіти та трудовим договором.
Чи мається на увазі, що "організація (установа, заклад)" - це або установа (з вимогами ст. 101 ЦК), або заклад, на якого вимоги ст. 101 не розповсюджуються

29/01/19 17:53  альт > Mark-Don    28/01/19 19:01Дерево
Это будет юр. лицо с орг.-пр. формой 435. Вид деятельности - образование.

29/01/19 17:53  альт > альт    28/01/19 17:51Дерево
Ще уточнення: чи може називатися особа, що очолює правління - директор?

29/01/19 17:51  Mark-DonОтправить письмо > Камбєк8    29/01/19 16:03Дерево
Правление - коллегиальный орган, который в принципе не может состоять из одного человека. Странно, что эта аксиома требует таких усилий для ее доказательства !
Все остальное - ЕДИНОЛИЧНЫЙ орган - директор, ген. директор и т.д., но никак не Правление !

29/01/19 16:03  Камбєк8 > Mark-Don    29/01/19 15:44Дерево
Почему тогда ст. 101(управление учреждением) отсылает к ст.99 )исполнительный орган Общества ), следовательно закон ставит знак равенства , а не я. И я с Вами согласен нелогично , но ... всё таки ?

29/01/19 15:44  Mark-DonОтправить письмо > Камбєк8    29/01/19 15:29Дерево
Читайте закон и не путайте других. Меня вы точно не запутаете.

Вы ставите знак равенства между понятиями "Виконавчий орган" и "Правління".
Прежде чем что-то писать далее, разберитесь в том, чем отличаются и как называются "Одноособовий виконавчий орган" и "Колегіальний виконавчий орган" и что о них говорит Закон !
Разберитесь также в том, что такое УСТАНОВА и ТОВАРИСТВО. А то у вас все свалено в одну кучу !

29/01/19 15:29  Камбєк8 > Mark-Don    29/01/19 13:12Дерево
Стаття 101. Управління установою

В установі обов'язково створюється правління, до якого застосовуються положення статті 99 цього Кодексу.

Стаття 99. Виконавчий орган товариства
1. Загальні збори товариства своїм рішенням створюють виконавчий орган та встановлюють його компетенцію і склад.
2. Виконавчий орган товариства може складатися з однієї або кількох осіб. Виконавчий орган, що складається з кількох осіб, приймає рішення у порядку, встановленому абзацом першим частини другої статті 98 цього Кодексу.
3. Члени виконавчого органу можуть бути у будь-який час усунені від виконання своїх обов'язків, якщо в установчих документах не визначені підстави усунення членів виконавчого органу від виконання своїх обов'язків.
4. Назвою виконавчого органу товариства відповідно до установчих документів або закону може бути "правління", "дирекція" тощо.

29/01/19 13:12  Mark-DonОтправить письмо > Камбєк8    29/01/19 12:29Дерево
Да неужели ?
И что это за коллегиальный орган из одного лица ?
Можно ссылку на норму права ?

29/01/19 12:29  Камбєк8 > альт    28/01/19 17:51Дерево
Правління установи може складатись з однієї особи.

28/01/19 19:01  Mark-DonОтправить письмо > альт    28/01/19 17:51Дерево
А можно подробнее - что за "установа" ?
В чем будет состоять ее деятельность ?

28/01/19 17:51  альт   Дерево
Пишу статут приватної установи. Хочеться, що виконавчий орган був одноосібний. Але ст. 101 ЦК гворить, що В установі обов'язково створюється правління.
Я хочу це обійти, прописавши колегіальний вик. орган, але встановити, що всі повноваження правління можуть виконуватися головою правління одноособово, окрім якихось правочинів. Чи можна так?
Чи вірно я розумію, що в ЄДР в такому випадку буде вказано весь склад правління?
Або інший варіант - є правління, але це дорадчий орган (виконуємо ст. 101), але виконавций орган - це голова правління. Чи можна так? (тоді, наскільки я розумію, в ЄДР буду вказано 1 особу керівником)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100