RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Нерезидент здає в оренду нерухомість


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/01/19 16:18  shavan > stlady    30/01/19 09:14Дерево
Так , 5%. Знайшов таке : п. 170.10.3 У разі якщо доходи з джерелом їх походження в Україні виплачуються нерезиденту резидентом - юридичною або самозайнятою фізичною особою, такий резидент вважається податковим агентом нерезидента щодо таких доходів. Під час укладення договору з нерезидентом, умови якого передбачають отримання таким нерезидентом доходу з джерелом його походження в Україні, резидент зобов'язаний зазначити в договорі ставку податку, що буде застосована до таких доходів.
Це мені треба тепер вказати цю ставку в договорі на Представництво? і 5% чи 18%(ПДФО)

30/01/19 09:14  stladyОтправить письмо > shavan    30/01/19 08:21Дерево
Що Ви маєте на увазі "компанія представника"? Це той ФОП, що Ви відкрили? Якщо так, то яккий у Вас єдиний податок 3 групи? Якщо 5%, то в такому разі ПДВ не передбачений.

30/01/19 08:21  shavan   Дерево
Нерез має у власності склади і хоче їх здавати в оренду. Оскільки п.170.1.3 ПКУ встановлює, що він може це робити тільки через ФОП або ЮО, ми таку створили (3група єдиний податок). Чи треба ще компанії представнику реєструватись платником ПДВ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100