RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Позов до господарського суду про визнання договору укладеним


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/01/19 19:14  Marlboro! > Nbnfyjdbx    30/01/19 16:20Дерево
Без закону який зобовязує іншу сторону укладати такий договір - позов безпідставний

30/01/19 17:26  dkl > Nbnfyjdbx    30/01/19 16:20Дерево
На мій погляд, такий позов безперспективний. Такої позовної вимог як "визнати договір укладеним" немає. Обговорювалось на форумі мільйон разів. Можна встановити факт (як преюдицію у мотивувальній частині), розглядаючи іншу позовну вимогу. Подавати позов про зобов'язання укласти договір перспектив не бачу в силу принципу свободи договори. Тим більше, якщо тут повинна була бути процедура публічних закупівель, а її не було. Тому якщо вони не платять, то все, що Вам залишається, це подавати позов про стягнення заборгованості, доводячи фактичну наявність договірних відносин. І от тут як раз суд в мотивувальній частині і може встановити вказану преюдицію про наявність укладеного договору.

30/01/19 16:20  NbnfyjdbxОтправить письмо > Marlboro!    30/01/19 16:04Дерево
Ні, це не є державне замовлення. Це господарські відносини між ТОВ та бюджетною організацією.

30/01/19 16:04  Marlboro! > Nbnfyjdbx    30/01/19 15:47Дерево
Якщо Ваш випадок відповідає ч.3 ст.179 ГКУ, то можна
Але позовні вимоги переважно формулюють не як "визнати договір укладеним", а як "зобовязати укласти договір"

По питанню 2 - віднесення немайнових позовів до малозначних справ наразі питання дискусійне. Але в практиці переважно виходять з того, що такі справи малозначні за замовчуванням. А отже може представляти не адвокат.
Проте в будь-якому разі в позові бажано заявляти одразу клопотання про визнання позову малозначним.

30/01/19 15:47  NbnfyjdbxОтправить письмо   Дерево
Потребую поради в наступній ситуації: ТОВ надає послуги з централізованого опалення до приміщення, яке розташоване в житловому будинку. Приміщення орендує бюджетна установа. Договір про надання послуг з ЦО не можемо укласти вже два роки, оскільки у бюджетної установи проблеми з реєстрацією договору оренди приміщення. Питання: 1)чи може ТОВ звернутися до господарського суду з позовом до бюджетної установи про визнання договору укладеним? Адже цей договір має укладатися згідно процедури проведення закупівель за державні кошти.2)Чи можна віднести такий позов до малозначних справ? Чи може юрист ТОВ представляти інтереси підприємства у даній справі у господарсьаому суді?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100