RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Постанова про арешт майна складена з дефектами


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
31/01/19 07:04  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Интеграл    30/01/19 19:20Дерево
"В описі майна не вказала найменування описаного обладнання, а тільки марку на латиниці..." - а навіщо взагалі оскаржувати, якщо фактично арешт індивідуально визначеного майна не відбувся?

30/01/19 19:20  ИнтегралОтправить письмо   Дерево
Державний виконавець склала постанову про арешт майна. Постанова написана вручну так, що неможливо розібрати її каракулі. Після написання виправила дату з 20 на 21, нуль на одиницю. В описі майна не вказала найменування описаного обладнання, а тільки марку на латиниці, зберігачем вказала третю особу без місця її проживання,в адресі понятих вказала село, не вказавши якого району і якої області, відмовила боржнику у внесенні до постанови його зауважень щодо відсутності понятих при описі майна і заяви з приводу порушення порядку проведення перевірки у володінні іншої особи, шляхом проникнення без рішення суду. Чи можливо за цих підстав оскаржити постанову?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100