RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чужий будинок, оформлений на нашу адресу

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

10/02/19 09:56  Igor lawОтправить письмо > helm101    9/02/19 20:00Дерево
ну так и ожидалось. так что я бы готовил иск с вашей стороны

9/02/19 20:00  helm101 > Igor law    6/02/19 08:57Дерево
Так. Як роз’яснив головний архітектор міста , ні ЦНАП, ні відділ архітектури у такому випадку зарадити ситуації не можуть. Існує лише два варіанти: або сусід добровільно звертається у відділ архітектури, отримує новий адрес і вносить зміни до документації, або ж якщо він цього робити не бажає, то у такому разі змусити його впорядкувати документи можна лише через суд.
За словами головного архітектора міста, з таким проблемами люди вже звертаються до міської влади. Поки що такі звернення є поодинокими.

6/02/19 08:57  Igor lawОтправить письмо > helm101    6/02/19 08:09Дерево
подати иск - требовать признать их правоустанвливающие недействительными. Первый мой вариант - это если они хотят поднять задницу и привести все в порядок, текущий вариант - вы делаете

6/02/19 08:09  helm101 > Igor law    6/02/19 06:28Дерево
Я так розумію в них колись були проблеми з оформленням та вступом в спадщину ось вони і наробили каші через знайомих в міській раді. Тепер воно все повсливало на поверхню. Землю вони не зможуть оформити. Я не розумію на що вони розраховують.

6/02/19 08:03  helm101 > Igor law    6/02/19 06:28Дерево
Питання в іншому, що нам робити якщо вони не хочуть змінювати реєстраційні дані на будинок?

6/02/19 06:28  Igor lawОтправить письмо > helm101    31/01/19 15:54Дерево
ИМХО, соседям надо идти в суд и устанавливать факт, что их дом по факту №42, потом менять ведомости в реестре

5/02/19 18:52  helm101 > helm101    31/01/19 15:54Дерево
наш будинок під номером №38 та є розташований між будинками 36 та 40. Їхній теж під номером №38 по їхнім документам, але розташований між будинками № 40 та № 44. На заборі в них № 42...Де логіка? Земля я так розумію мабуть в них не оформлена. Але і під № 38 вони її не оформлять, тому що вже ми маємо кадастровий номер з такою адресою.

5/02/19 18:47  helm101 > helm101    31/01/19 15:54Дерево
Так хто підскаже що робити? Є державний акт на землю з кадастровим номером + технічний паспорт на будинок у нас. В них будинок зареєстрований в державному реєстрі на нашу адресу, але якого по факту не має на нашій ділянці. Міняти адресу на будинок вони не захотіли. В БТІ два технічних паспорти на одну адресу, але з різними власниками та інвертарними номерами.

31/01/19 15:54  helm101   Дерево
Доброго дня. Жінка пішла брати довідку про склад сім'ї та їй повідомили що за нашою адресою нам приписують ще сусідів. В БТІ виявилось їхній будинок зареєстрований в державному реєстрі під нашим номером. Якщо брати по вулиці у нас правильна номерація № 38 (так як і є у всій документації) їхня має бути 42. Взяли рішення з архіва за 77 рік про "зміну назв вулиць та перенумарацію), тобто наш будинок та вся вулиця номерацію в документах змінила вони в свій час ні. Тепер нам говорять в міській раді "дєвочкі" які там сидять що так як вони є в державному реєстрі, та коли її викликали та вона при мені відмовилася вносити зміни, що це наші проблеми. Із плюсів які ми маємо : 1. Державний акт з кадастровим номером на землю з правильною номерацією будинку, тобто вул. ...№ 38. 2. Договір про надання в безтрокове користування ділянки під забудову за 1958 рік + печатки в ній що в 1977 номерцію була змінена з №28 на № 38. 3. Гугл знає що в нас №38, а в них № 42.)) Технічний паспорт на будинок я так розумію і в нас і в них з номером 38.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100