RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Роз'ясніть не юристу: Заміна сторони у виконавчому провадженні

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

1/02/19 10:39  Marlboro! > Наталя51    1/02/19 04:36Дерево
Для Вас формально нічого не зміниться, просто кошти отримуватимуть інші люди.

Але ціна договору таки драматично відрізняється від суми договору, це все-таки момент в якому варто розібратись.
Можливо це "пакетний" договір, за яким банк продав борг за портфелем кредитів, тобто в цьому договору перелічено ряд боржників серед яких і ви. Якщо так, то це нормально.

1/02/19 04:36  Наталя51   Дерево
Я передивилась форум і так і не знайшла для себе відповіді. Я людина глибоко пенсійного віку і мене це дуже хвилює, а розібратись не можу, не юрист. В мене вираховують 20% з пенсії по рішенню суду. Був кредит 4000, нарахували 8000 і от тепер йде примусове стягнення з пенсії. Але це все передмова. Прийшла повістка в суд від Кредит - капітал щодо заміни сторони в виконавчому провадженні. Поясніть будь ласка що для мене це міняє? Я просто віддам ту суму яку мені присудив суд тільки вже іншій установі? Чи як? Що мене налякало, так це те що в тому листі був якийсь договір факторингу, там самі юридичні терміни, я в тому нічого не розумію. Але між іншим там є такий собі пункт 4 який я зацетую:
4. Ціна(Розмір фінансування під) Відступлення прав вимоги та плата фактору
За (під) відступленням прав вимоги на умовах цього договору Фактор зобовязаний здійснити оплату клієнту не пізніше дня наступного за днем укладання цього договору в безготівковій формі шляхом переказу коштів на рахунок клієнта в загальній сумі 300 000 с копійками. Яка розрахована шляхом сумування сум оплати за відступлення прав вимоги щодо всіх заборгованостей.
Якщо тут є юристи чи можливо просто компетентні люди в таких питаннях підкажіть, що тут до чого. В суд я не ходила, не маю змоги за станом здоровя. Велике людське дякую наперед хто розяснить дану ситуацію.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100