RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Действует ли еще доверенность?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/02/19 15:40  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > kyivlegal    8/02/19 13:24Дерево
Внесення в ЄДР потребує особа керівника, без цього не будуть здійснені дії по Вашому переліку. Ви саме на це натякали, я так розумію? Щодо співвідношення повноважень за посадою і їх наявності у конкретної особи, то це, звісно, залежить від формулювань у статуті, та/або змісту повноважень самого директора, як вони будуть прописані у рішенні власника. Це можуть бути повноваження "за посадою", а можуть бути лише у конкретно призначеної на посаду особи.

8/02/19 13:24  kyivlegalОтправить письмо > Евгений Осычнюк    8/02/19 12:55Дерево
Що саме потребує внесення до ЄДР ?
Відкриття рахунку в банку чи вихід в судове засідання ?
Жартуєте ?

8/02/19 12:55  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > kyivlegal    8/02/19 10:21Дерево
Не плутайте різні речі. Дії, які Ви перелічили, потребують внесення до ЄДР, тому їх формально здійснити не можна. Але відсутність запису в ЄДР не позбавляє "тимчасового" директра права здійснювати правочини, у т.ч. видавати довіреності.

8/02/19 10:21  kyivlegalОтправить письмо > Евгений Осычнюк    7/02/19 19:22Дерево
Егеж, не відрізняє.
Проведіть експеримент, призначте на підприємстві в.о. директора наказом, і нехай ця особа з наказом:
1) піде в банк і відкриє рахунок для підприємства
2) піде в суд і представить інтереси підприємства
3) укладе договір купівлі-продажу (нотаріальний) від імені підприємства, нерухомість тощо
4) здійснить реєстраційні дії у держ. реєстратора

Директор може видавати довіреності, бо ці повноваження йому надали засновники і прописали в статуті, в.о. директора зі своїм наказом (за межами підприємства) може сходити хіба що в громадський туалет.

7/02/19 19:22  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > kyivlegal    7/02/19 19:07Дерево
Роз"яснення - не закон, і "діяти" не може. А якщо директор може видавати довіреність - то виконуючий обов"язки теж може, оскільки законодавство жодним чином не відрізняє між собою поняття "посадова особа" та "виконуючий обов"язки посадової особи" в суб"єктах приватного права.

7/02/19 19:07  kyivlegalОтправить письмо > Евгений Осычнюк    7/02/19 19:03Дерево
Законодавство України не містить чіткого правового регулювання питання призначення на посаду виконувача обов’язків. Однак у частині, яка не суперечить законодавству України, продовжує діяти Роз’яснення Держкомпраці СРСР та ВЦРПС «Про порядок тимчасового заступництва» від 29.12.1965 № 30/39. Відповідно до цього документа тимчасовим заступництвом вважається виконання службових обов’язків за посадою тимчасово відсутнього працівника, коли це зумовлено виробничою необхідністю або пов’язано з розпорядчими функціями.

Наказом можна покласти на працівника виконання обов’язків директора, і він матиме право підписувати внутрішні накази по підприємству, листи. А ось про делегування права підпису на господарських договорах має бути визначено в установчих документах або ж у довіреності.
Відповідно до статті 246 ЦК довіреність від імені юридичної особи видає її орган або інша особа, уповноважена на це її установчими документами. При цьому під «органом юридичної особи» слід розуміти органи, уповноважені здійснювати управління юридичною особою на підставі закону та установчих документів, — вищі органи управління та виконавчі органи. Тобто довіреність особі для підтвердження її повноважень як такої, що виконує обов’язки директора, та вчинення певних управлінських функцій можуть видавати загальні збори учасників або сам директор.

7/02/19 19:03  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > kyivlegal    7/02/19 18:52Дерево
Це з чого такий висновок? Яка норма права таке забороняє?

7/02/19 18:52  kyivlegalОтправить письмо > Евгений Осычнюк    7/02/19 16:48Дерево
якщо в статуті не прописано, що особа, яка виконує обов'язки директора на час його відсутності має ті ж права що й директор (а таких статуів один на мільойн) - покладання ОБОВ'ЯЗКІВ директора наказом на прибиральницю, не надає їй ПРАВО укладати угоди від імені підприємства.

7/02/19 16:48  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > kyivlegal    7/02/19 16:28Дерево
В.о. директора - це теж директор, с тими ж повноваженнями, приписка "в.о." взагалі відсутня в законі, це совєцький анахронізм. Законність видачі довіреності лійсно залежать від статута, та/або повноважень штатного директора.

7/02/19 16:28  kyivlegalОтправить письмо > Otaman    1/02/19 11:10Дерево
в.о. директора під час відпустки директора не має права видавати довіреності від імені підприємства
у вас статутом передбачено, що довіреності має право видавати тільки директор

7/02/19 16:18  альт > Otaman    1/02/19 11:10Дерево
Доверенность дает право осуществлять действия на протяжение ее действия независимо от того, в отпуске директор или нет. Приказ выдавался, чтобы покрыть все полномочия директора на время его отпуска (типа принимать на работу, общаться от имени юр.лица с органами контроля и т.д.)

1/02/19 12:16  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Otaman    1/02/19 11:48Дерево
доверенность-то выдавалась вообще, а не на время отпуска директора? )

1/02/19 12:00  ротор1 > Otaman    1/02/19 11:48Дерево
Никакой схемы. Рабочие моменты.

1/02/19 11:48  Otaman > Rossi    1/02/19 11:22Дерево
Спасибо, сомнения развеяны. Но зачем такая схема :)

1/02/19 11:22  Rossi > Otaman    1/02/19 11:10Дерево
действительна

1/02/19 11:10  Otaman   Дерево
Подписываем договор с ООО. С их стороны подписант действует по доверенности от в.о. директора, а на в.о. директора в свою очередь полномочия возложены приказом об отпуске директора на 2 дня.
Договор от 20.01.19
Доверенность на подписанта от 20.11.18
Отпуск директора с 19.11.18 по 20.11.18 с передачей полномочий в.о. директору на ВРЕМЯ отпуска.
По сути отпуск давно кончился, как и полномочия в.о. директора. Действительна ли на данный момент доверенность?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100