RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Про позовну давність


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/02/19 10:10  mishutaОтправить письмо > колян 717    3/02/19 13:13Дерево
Стаття 256. Поняття позовної давності
1. Позовна давність - це строк, у межах якого особа може звернутися до суду з вимогою про захист свого цивільного права або інтересу.

Тобто позовна давність застосовується виключно до можливості звернення до суду, вона не регулює порядок та строк розгляду справи судом.

4/02/19 08:48  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Колян717    4/02/19 08:26Дерево
берете кошелек и идете в юрконсультацию за углом - качество не гарантировано, зато возможностей наехать за свои деньги больше.

4/02/19 08:47  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Колян717    4/02/19 08:26Дерево
Если я не захочу комментировать таблицу умножения, то я тоже стану "божеством"? По обсуждаемому вопросу никаких дискуссий с судьями не было, и быть не может, все однозначно прописано в ЦКУ.

4/02/19 08:40  Marlboro! > Колян717    4/02/19 08:26Дерево
Форум це не юридична консультація, тут дають поради і приймають участь в обговоренні не тому-що зобовязані, а тому-що це власний вибір кожного. Можна сказати акт доброї волі.

Звісно, що бажання давати пораду не буде після постів у стилі "у вас аргумент "по понятиям", а по закону нету"

4/02/19 08:26  Колян717 > Евгений Осычнюк    4/02/19 07:19Дерево
Я не умней вас. Наоборот, я хотел услышать мнение спецов. Вы и Marlboro на форуме почти во всех темах даёте советы, обсуждаете проблему и т.д. Я просто хотел ссылку на ответ на мой вопрос или может у Вас был такой случай на практике, может у кого-то с судьёй была об этом дискуссия.
А вы просто сухо показываете что божества, а остальное мнение не имеет права на жизнь.

4/02/19 07:19  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > колян717    4/02/19 07:09Дерево
Ведите себя прилично, а если Вы умнее нас всех - не задавайте вопросов на форуме, а обращайтесь за платной консультацией.

4/02/19 07:09  колян717 > Marlboro!    3/02/19 18:54Дерево
Вы тоже из серии ткнуть носом, но ответ не дать?

3/02/19 18:54  Marlboro! > Колян717    3/02/19 18:37Дерево
Забавно, ви спочатку задаєте питання які видають вашу некомпетентність в сфері позовної давності, а потім критикуєте правильні відповіді які вам пишуть

3/02/19 18:37  Колян717 > Евгений Осычнюк    3/02/19 16:26Дерево
Я так понял у вас аргумент "по понятиям", а по закону нету?

3/02/19 16:26  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > колян 717    3/02/19 13:13Дерево
Позовна давність - це "позовна" (дослівно!) давність, вона не стосується процедури судового розгляду та/або виконання рішення, це регулюється іншим законодавством.

3/02/19 13:13  колян 717 > Евгений Осычнюк    2/02/19 09:30Дерево
Ув.Евгений, прочитал ЦКУ, спасибо за совет. Но теперь возник второй вопрос. Ст.264 ЦК Позовна давність переривається у разі пред'явлення особою позову...Після переривання перебіг позовної давності починається заново.
Вопрос - подано позов до боржника, ухвала про відкриття провадження і т.д. Справа слухается з 2012 року (7 років). Рішення ще не має.
Подача позову і відкриття провадження (наприклад) 01.01.2012, позовнвна давність перервана і почалась заново. Плюсуємо 3 роки і що виходить 01.01.2015 року позовна давність сплила? Рішення суду ще немає, нового позову з того ж предмету немає.... Чи можу я з 01.01.2015 подати в суд заяву про застосування позовної давності?

2/02/19 16:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ірина я    2/02/19 12:30Дерево
А що, бувають позови до кредиторів?

2/02/19 12:30  Ірина я > Евгений Осычнюк    1/02/19 20:55Дерево
Тобто виходить, що навіть подача позову в останній день спливу строку позовної давності буде означати, що даний строк не пропущено (при умові, що позовну заяву суд не повернув) ?
Переривання перебігу позовної давності відповідно п.2 ст.264 ЦКУ стосується тільки позовів до боржників чи взагалі всіх позовів?

2/02/19 09:30  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Колян717    2/02/19 09:05Дерево
Почитайте соответствующий раздел ЦКУ, там все написано. Не ленитесь.

2/02/19 09:05  Колян717 > Евгений Осычнюк    1/02/19 20:55Дерево
А после подачи иска исковая давность приостанавливается? Где сказано что исковая давность считается ДО подачи иска, а не продолжает дальше и если суд не вынести решение, то давность может и пройти

1/02/19 20:55  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ірина я    1/02/19 20:48Дерево
Позовна давність рахується до моменту подачі позову (через канцелярію суду, або дата на поштовому штемпелі).

1/02/19 20:48  Ірина я   Дерево
Вітаю! Поясніть,будь ласка,про позовну давність на прикладі.Позов про оскарження нотаріальної дії. Стало відомо у травні 2016р. Позовна давність 3роки, т.б. до травня 2019р. Це мається на увазі,щоб позивач встиг до травня 2019р. подати до суду позовну заяву і щоб суд прийняв її? Чи треба шукати поважні причини і просити суд продовжити цей строк до кінця процесу, бо до травня ж суд не встигне винести рішення. Позовна давність переривається чи ні? Дякую за увагу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100