RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Встановлення факту смерті в порядку статті 317 ЦПК України

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

28/05/19 13:22  kyivlegalОтправить письмо > Евгений Осычнюк    7/02/19 16:43Дерево
племінниця - родич ? має право звернутись до суду чи суд відмовить ?
щось не можу знайти визначення "родичі" в законодавстві

11/02/19 09:52  IrynaN > Евгений Осычнюк    7/02/19 16:43Дерево
Дякую!

9/02/19 11:01  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Евгений Осычнюк    9/02/19 09:34Дерево
дякую

9/02/19 09:34  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ОК АКА Олюня    9/02/19 07:38Дерево
Назва теми, відкритої ТС: "Встановлення факту смерті в порядку статті 317 ЦПК України". Ця стаття - про Особливості провадження у справах про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України

9/02/19 07:38  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > zh2401    8/02/19 16:07Дерево
а до чого тут ОРДЛО?! у ТС про це нічого нема

9/02/19 07:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > zh2401    8/02/19 16:07Дерево
Так я і не сперечаюсь, я лише висловився про гіпотетичну альтернативу у вирішенні проблеми для ТС. А практику потрібно створювати, сама по собі вона не виникне, суд може застосувати «намібійські винятки» і по КАСУ.

8/02/19 16:07  zh2401Отправить письмо > Евгений Осычнюк    8/02/19 15:50Дерево
Ви вважаєте, що твердження "всі документи з ОРДЛО недійсні, крім тих, що підтверджують народження/смерть" автоматично означає, що органи РАЦС зобовязані на підставі цих документів реєструвати народження/смерть...
Що тут сказати, на мій погляд це очевидно не так.
Ні судової практики, ні будь-яких розяснень, наскільки я знаю, не має з цього приводу, тому не бачу сенсу на цю тему далі сеперечатись.

8/02/19 15:50  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > zh2401    8/02/19 13:43Дерево
Органи РАЦС, або їх зобов"язання і не повинні згадуватись, бо їх повноваження і обов"язки регулюються іншими законами. Формально можливість реєструвати по документам ОРДЛО вже є, де Ви взяли посилання на "теоритично у невизначеному майбутньому може бути прийнятий порядок"? Так, дійсно в профільні НПА зміни Мінюстом не внесені, але це не скасовує положення закону. Просто наразі ніхто (мабуть, я не перевіряв) не звертався до адмінсуду з цього приводу, по встановлення факту і дешевше, і скоріше.

8/02/19 13:43  zh2401Отправить письмо > Евгений Осычнюк    8/02/19 13:00Дерево
Там не вказано, що органи РАЦС зобовязані прийняти документ з ОРДЛО (там органи РАЦС доречі взагалі не згадуються). Там вказано, що всі документи з ОРДЛО недійсні, крім тих, що підтверджують народження/смерть. Це зовсім не одне й те саме.
Цей закон каже про те, що теоритично у невизначеному майбутньому може бути прийнятий порядок видачі свідоцтв про народження/смерть на підставі документів з ОРДЛО.

8/02/19 13:00  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > zh2401    8/02/19 11:49Дерево
"акт є недійсним і не створює жодних правових наслідків, крім документів, що підтверджують факт народження або смерті особи на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, які додаються відповідно до заяви про державну реєстрацію народження особи та заяви про державну реєстрацію смерті особи". [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

8/02/19 11:49  zh2401Отправить письмо > Евгений Осычнюк    7/02/19 16:43Дерево
Закон не зобовязує РАЦС приймати документи з ОРДЛО.

7/02/19 16:43  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > IrynaN    7/02/19 13:53Дерево
Вважаю, що треба посилатись на загальні норми ЦПК в цій частині, ч.1 ст.293: "Окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав". Є ще один спосіб - оскаржити відмову РАЦС по КАСУ, тому що закон вже рік зобов"язує РАЦС приймати для реєстрації документи з ОРДЛО.

7/02/19 13:53  IrynaN   Дерево
В статті встановлено обмежене коло заявників - це родичі або їх представники. Як бути якщо у померлого родичів немає, і заяву подає спадкоємець за заповітом, близький знайомий, який доглядав померлого.
Суд може відмовити і буде правий, але порушуються права спадкоємця...

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100