RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Плагіат упаковки. Недобросовісна конкуренція


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/02/19 18:24  Антиконкурент > merle.corey4    14/02/19 14:26Дерево
Вітаю.Дякую,що долучились.Так дійсно у визначенні термінів є окремо знак і зареєстрований знак. Здідно п.4 ст.5 цього ж закону:Обсяг правової охорони, що надається, визначається зображенням знака та переліком товарів і послуг, внесеними до Реєстру, і засвідчується свідоцтвом з наведеними у ньому копією внесеного до Реєстру зображення знака та переліком товарів і послуг. Іши в ненсеними словами правова охорона діє на знак,яки йвнесений в реєстр і отримав свідоцтво?

14/02/19 14:26  merle.corey4Отправить письмо > Антиконкурент    9/02/19 10:01Дерево
Доброго дня.
Вважаю, що можна.
З.У. "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг" розрізняє поняття "знак" та "зареєстрований знак".
Реєстрація знака - Ваше право, а не обов'язок. Ви можете створити позначення та використовувати його як знак, і при цьому не реєструвати.

13/02/19 20:50  Антиконкурент > Solomeya    13/02/19 08:08Дерево
А можна норму закону з якого це виплмває?Дякую

13/02/19 08:08  Solomeya > Антиконкурент    13/02/19 07:48Дерево
Подача заяви про реєстрацію ТЗ надає заявнику право пріоритету на використання даного ТЗ перед іншими особами. Цей факт надає Вам право звертатися за захистом Ваших порушених прав.

13/02/19 07:48  Антиконкурент > Solomeya    12/02/19 16:59Дерево
Дякую.Власне перед тим як звернутися до АМК,хочу для себе зясувати чи я можу стверджувати про недобровісну конкуренцію якщо мій знак для товарів та послуг перебуває тільки на стадії реєстрації,а плагіатор ще не звертався до Укрпатенту.

12/02/19 16:59  Solomeya > Антиконкурент    9/02/19 10:01Дерево
Доброго дня. Перевірьте через сайт "Укрпатент" чи не зареєстрував "плагіатор" Ваш знак для товарів та послуг. Якщо ні, зверніться, до патентного повіреного для проведення пошуку - чи не знаходиться Ваш ТЗ в процесі реєстрації. Якщо відповіді: "Ні" і "Ні", і за умови, що Ви зможете довести факт використання упаковки і ТЗ, можете писати претензію - вимогу про заборону використання ТЗ "плагіатором". Заява в АМК також дієвий спосіб в даній ситуації.

12/02/19 11:36  Антиконкурент > Антиконкурент    9/02/19 10:01Дерево
Ніхто не підкаже?

11/02/19 10:14  Антиконкурент > Антиконкурент    9/02/19 10:01Дерево
Малася на увазі ст.4 ЗУ 《 Про захист від недобросовісної конкуренції》

11/02/19 09:35  Антиконкурент > Антиконкурент    9/02/19 10:01Дерево
Up

9/02/19 10:01  Антиконкурент   Дерево
Товариство вважає,що інша фірма "сплагіатила" нашу упаковку на аналогічну продукцію чим порушила ст.4 ЗУ "Про захист від економічної конкуренції!Начитавшись судової практики все ж таки не зміг найти відповіді на питання.Чи можна висувати цьому товариству претензії, якщо товарний знак нашим товариством на упаковку не зареєстровано?Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100