RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Місце скоєння злочину за 382 КК


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/02/19 13:31  Дон > Евгений Осычнюк    14/02/19 16:58Дерево
Дякую!!

14/02/19 16:58  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Дон    14/02/19 13:18Дерево
Якщо судове рішення "заборонено...подавати на виконання виконавчий документ", то злочинна дія буде "подавати", тобто за місцем вчинення цієї дії суб"єктом злочину. В даному випадку це - місце служби посадової особи, яка особисто прийняла рішення про звернення до виконання.

14/02/19 13:18  Дон   Дерево
Доброго дня! Допоможіть розібратись з таким питанням. Була ухвала суду, якою було заборонено державному органу подавати на виконання виконавчий документ. В супереч забороні виконавчий документ був поданий на виконання, тобто очевидне умисне невиконання рішення. Розпочате досудове розслідування за 382, але прокуратура не може визначитись територіально із органом який буде здійснювати розслідування. Як визначити де фактично скоєно злочин: за місцем реєстрації державного органу де безпосередньо було підписано заяву про подачу виконавчого документу на виконання , або за місцем виконавчої служби, де фактично виконавчий документ був прийнятий до виконання?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100