RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Тепер усі власники будвель с/г призначення будуть платити податок з нерухомості чи є варіанти?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/02/19 10:23  ProVe > kolos    22/02/19 09:56Дерево
Ну звичайно що ми думаємо логічно а от чи перевіряючі при перевірці будуть думати логічно).Так само як не можна зрозуміти логіки цих новвоведень взагалі так і тільки по відношенню до с/г товаровиробників.Всім можна здавати в оренду і не платити зем податок а сг товаровиробники крім податку на прибуток з платежів на оренду мають щей заплатити податок на нерухомість. Причому розмір податку в більшості випадків.Цікаво хто ініціатор так змін до п.266

22/02/19 09:56  kolosОтправить письмо > ProVe    21/02/19 21:30Дерево
Я не мала на увазі, що я зустрічала такі рішення. Практики на таку тему скоріше всього ще і нема. Але такий висновок був би логічним.

21/02/19 21:30  ProVe > kolos    21/02/19 20:47Дерево
В мому випадку належить,а можна зсилку на судову практику.Був би вдячний?

21/02/19 20:47  kolosОтправить письмо > ProVe    21/02/19 14:01Дерево
Ну тут, як пишуть у судових рішеннях - здоровий глузд і формальна логіка. За 100 платимо, за 900 - ні. АЛЕ БУДІВЛЯ МАЄ НАЛЕЖАТИ ДО КЛАСУ 1271.

21/02/19 14:01  ProVe > kolos    21/02/19 10:52Дерево
Чіткості немає абсоолютної як на мене. Виникає наступне питання.Чи залежить розмір податку від площі,яка здається в оренду.З 1000 кв.м здається в оренду 100 квадратів.?

21/02/19 10:52  kolosОтправить письмо > ProVe    21/02/19 08:44Дерево
Здав в оренду - податок однозначно. Власне так і було. Здав в оренду - значить не використовуєш у с.г.діяльності. Зараз чіткіше прописали.

21/02/19 10:37  kolosОтправить письмо > ProVe    21/02/19 08:44Дерево

21/02/19 08:44  ProVe   Дерево
Жити по новому продовжується.З 01.0119 року вступили в дію зміни до п. ж п.266.2.2 Податкового кодексу згідно яких не є обєктом оподаткування будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників (юридичних та фізичних осіб), віднесені до класу "Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства" (код 1271) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, та не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку.
Максимальний розмір такого податку 1.5 відсотка він мінімалки за кожен кв.метр-62 грн.Шановні форумчани, постала думка з цього приводу. Необхідним для сплати даного податку є існування двох умов: щоб власник будівлі був с/г виробником і будівлі здавались в оренду.
Згідно пункту 14.1.235. Податкового кодексу сільськогосподарський товаровиробник для цілей глави 1 розділу XIV цього Кодексу - юридична особа незалежно від організаційно-правової форми або фізична особа - підприємець, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.
Таким чинои на мою думку скромну думку, якщо власник с/г будівлі безпосередньо не займається виробництвом с/г продукції, а здає це майно в оренду,то він не зобовязаний платити податок з нерухомості.В кого які будуть міркування

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100