RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Впровадження системи НАССР у закладах громадського харчування

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

4/03/19 12:21  urist.low.88Отправить письмо   Дерево
Доброго дня, шановні колеги! Дуже необхідна Ваша компетентна думка, або, якщо була, практика з такого питання:
З вересня 2019 року до малих підприємств, ( в моєму випадку- це заклади громадського харчування) будуть застосовуватись штрафні санкції у вигляді штрафу у розмірі 62 595 грн. за відсутність ВПРОВАДЖЕННЯ НА ПОТУЖНОСТЯХ ПОСТІЙНО ДІЮЧИХ ПРОЦЕДУР, ЗАСНОВАНИХ НА ПРИНЦИПАХ СИСТЕМИ АНАЛІЗУ НЕБЕЗПЕЧНИХ ФАКТОРІВ НА КОНТРОЛЮ У КРИТИЧНИХ ТОЧКАХ (НАССР). Це передбачено п.4 ч.1. ст.65 ЗУ № 2042. В той же час у цій статті є таке положення:
- У разі вчинення оператором ринку будь-якого з правопорушень, передбачених пунктами 2-4 (обов'язковість системи НАССР), 6, 8, 9, 11, 12 частини першої цієї статті, вперше протягом останніх трьох років, що передують вчиненню такого правопорушення, державний інспектор (державний ветеринарний інспектор) видає оператору ринку припис щодо усунення порушень цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми без оформлення відповідного протоколу.
Питання: Як Ви розумієте ФРАЗУ: - вперше протягом останніх трьох років, що передують вчиненню такого правопорушення?
Тобто, якщо я не запроваджу систему НАССР до вересня 2019 року, то при першій перевірці мене видадуть лише припис щодо усунення порушень без застосування штрафу?
Буду дуже вдячна за Вашу допомогу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100