RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Кількість голосів учасників ТОВ на загальних зборах

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

6/03/19 17:50  KolyanoffОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Цікавить думка форумчан з одного конфліктного питання по ТОВ. Буду вдячний за активність.

Маємо ТОВ у зареєстрованому статуті якої станом на 2011 рік, редакція чинна на сьогодні, прописана дуже прогресивна норма. Норма про те, кількість голосів учасників не відповідає співвідношенню часток учасників в статутному капіталі.

Умовно:
1. Учасник 1: частка 10%, кількість голосів - 55%
2. Учасник 2: частка 90%, кількість голосів - 45%.

Я для себе, з однієї сторони розумію, що ця норма в статуті станом на 2010 рік була аж занадто прогресивною, бо прямо суперечила закону про господарські товариства, на момент прийняття редакції статуту. При цьому, той факт, що на сьогодні таке регулювання статутом кількості голосів учасників законом вже дозволено, не робить таку норму статуту автоматично законною.

З іншої сторони, мене непокоїть це "криве" формулювання перехідних положень чинного закону Про ТОВ та ТДВ" про те, що:

"Протягом року з дня набрання чинності цим Законом положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом"

бо, якщо читати буквально, то на день набрання чинності цим законом діяв вже новий закон і, виходить, що на даний час все ОК і норма статуту, про яку я говорив на сьогодні діє і не суперечить закону.

На даний час між засновниками є конфлікт і кожен по своєму трактує кількість належних йому голосів. Розумію, що справа рано чи пізно дійде до господарського суду і це тільки питання часу.

Я вже кілька днів ломаю голову над цією дилемою і не можу дати собі відповідь на питання: який в ТОВ зараз реальний розподіл голосів?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100