RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як списати (відмовитися) від інфляційних витрат та 3 % річних за рішенням суду?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/03/19 11:52  Willy > merle.corey4    7/03/19 10:48Дерево
інші варіанти - боржник надає нам послугу на суму 3% та інфляційних, а Ви:
- сплачуєте все, що передбачено судовим рішенням, і боржник сплачує вам за послугу;
- зараховуєте зустрічні однорідні вимоги;

7/03/19 10:48  merle.corey4Отправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Маю доволі нестандартну ситуацію, і цікавою буде думка "із сторони".

1. ТОВ 1 (Стягувач) подало в суд на ТОВ 2 (Боржник). За результатом суду було вирішено стягнуто основний борг, інфляційні втрати, 3 % річних, судовий збір. Рішення набрало законної сили літом 2018 року, було видано наказ.
2. Стягувач та Боржник між собою домовилися, що Божник платить основний борг та судовий збір, інше сторони "пробачають". Боржник сплатив все, що треба. Про наказ і рішення суду всі забули. Наче все ок.
3. Зараз, в 2019 році виявилося, що інфляційні витрати та 3 % річних, які "пробачили" Боржнику Стягувач мав відобразити в себе в бух. обліку як дохід та сплатити з нього податок. Сума істотна, майже 200 тис.
В даний момент ми маємо змогу відобразити це, та сплатити штраф 3 % + 18 % податку, але виходить, що ми "потрапляємо" на гроші, так як борг фактично пробачили, а формально це має висіти в доходах і ми маємо сплатити податки.
4. Питання в тому, як відмовитися від інфляційних втрат та 3 % річних за рішенням суду? Щоб втратити на них право, не відображати в бух. обліку та не платити податки.
5. В мене є 3 ідеї.
5.1. Мирова на стадії виконавчого провадження. Подаємо наказ до виконання, відразу після відкриття ВП підписуємо мирову, в якій відмовляємось від інфляційних втрат та 3 % процентів річних. Після цього право на них пропадає і ми не маємо ставити їх в дохід.
5.2. ч. 1 ст. 604 ЦКУ говорить, що зобов'язання припиняється за угодою сторін. Відкидаємо подальші положення про новацію, і робимо договір на 1 сторінку, де прописуємо, що є зобов'язання за рішенням суду сплатити такі то суми. Були сплачені наступні, стосовно інших сторони домовилися припинити зобов'язання Боржника.
5.3. Робимо договір прощення боргу: пишемо, що були сплачені наступні суми за рішенням суду. Всі інші не сплачені, і їх стягувач пробачає. Мінус тут в тому, що по - ідеї щоб щось пробачити - ми маємо відобаризити це щось в податковому обліку (а отже сплатити податки та штрафи). Плюс податкова Боржника може розцінити пробачені кошти як додаткове благо, відповідно вони "попадають" на податки.
6. Будуть цікаві думки форумчан стосовно того, як можна діяти зараз.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100