RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи прийме суд такий позов?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

14/03/19 14:59  kyivlegalОтправить письмо > eeveelusik    13/03/19 20:50Дерево
як варіант - в першому позові подати заяву про залишення без розгляду, а потім подати другий позов, яким охопити період з січня 2017 по лютий 2019.
але може бути такий варіант, що новий позов знову потрапить до того ж судді :-)

13/03/19 20:50  eeveelusikОтправить письмо > kyivlegal    11/03/19 16:39Дерево
Перший позов прийнятый вже пройшов рік (наступного місяця буде), а навіть першого засідання ще не було. Постійно суддя хворий/кволий і тому подібне. Але позов прийнятий. Тому потрібно подавати другий, вже не бажаю саме з цим суддею мати справи, ще не ясно коли ця справа хоч почнеться з такими темпами.

11/03/19 16:39  kyivlegalОтправить письмо > eeveelusik    7/03/19 17:07Дерево
якщо перший позов не розглянутий, можливо простіше буде подати заяву про збільшення розміру позовних вимог ?

7/03/19 17:07  eeveelusikОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Мною було подано позов про стягнення понесених витрат по жкх з особи "А" з січня 2017 по січень 2018 року.
Наразі я міркую, що я ж можу подати ще один позов про стягнення понесених витрат з тієї самої особи "А" але вже за інший проміжок часу з лютого 2018 по лютий 2019?
Це ж не буде рахуватися що я подаю до того самого позивача з тим самим предметом, та з тих самих підстав? Проміжки ж часу будуть різні.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100