RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Уточнена позовна заява чи заява про уточнення позовних вимог


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/07/20 15:17  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Lesiail    30/07/20 15:10Дерево
Потрібно.

30/07/20 15:10  Lesiail > Евгений Осычнюк    13/07/20 17:26Дерево
Подаючи заяву про зміну предмета позову до суду чи потрібно надсилати "нову" позовну заяву із усіма додатками відповідачеві?

13/07/20 17:26  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ИванИванов    13/07/20 16:39Дерево
Так "уточнення" по суті і є або зміна предмету, або зміна підстав позову. Якщо Ви вважаєте, що це щось інше - покажіть норму ЦПК, яка регламентує "уточнення позову".

13/07/20 16:39  ИванИванов > Евгений Осычнюк    10/07/20 18:58Дерево
п.1) ч.1 ст.189 ЦПК - завданнеям підготовчого засідання є остаточне визначення предмету спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників.
п.3) ч. 2 ст.197 ЦПК -у підготовчому засіданні суд у разі необхідності заслуховує уточнення позовних вимог та заперечень проти них та розглядає відповідні заяви.

10/07/20 18:58  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > kyivlegal    10/07/20 13:32Дерево
Немає такого поняття "уточнення позову", є зміна або підстави, або предмету. Якщо мова лише про описку, яка не міняє суті позовних вимог - то тут взагалі визначених строків не існує.

10/07/20 13:32  kyivlegalОтправить письмо > Евгений Осычнюк    22/07/19 19:54Дерево
Якщо розгляд справи відбувається за правилами спрощеного позовного провадження БЕЗ повідомлення учасників справи - який строк подання заяви про уточнення позову ?

Виявилась помилка в позові, яка перейшла до ухвали про відкриття провадження - неправильно вказано № оскаржуваного документа, дата видання документа вказана правильно.

23/07/19 14:15  All-new > Евгений Осычнюк    22/07/19 19:54Дерево
І надавати суду докази надсилання письмових доказів іншим учасникам.

22/07/19 19:54  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > darack    22/07/19 19:14Дерево
Такого понятия в ЦПК вообще нет, есть "зміна підстав, або предмету позову". Додавать нужно только те документы, которых не было до этого.

22/07/19 19:14  darack > Нюша2015    11/03/19 18:19Дерево
а нужно-ли при подаче уточненної позовної повторно додавать к ней все документы

11/03/19 18:19  Нюша2015Отправить письмо > Евгений Осычнюк    11/03/19 17:28Дерево
Спасибо большое, Евгений

11/03/19 17:28  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Нюша2015    11/03/19 16:23Дерево
Ну так і напишіть, що спочатку було "А", а тепер вважаєте за необхідне змінити підставу на "Б". Як я можу точніше написати, якщо я не бачу Ваші документи?

11/03/19 16:23  Нюша2015Отправить письмо > Евгений Осычнюк    11/03/19 15:53Дерево
Спасибо большое!
Підстави, викладені в первісному позові також зазначати в заяві?

Тобто обставини щодо обгрунтування не змінились, а збільшились.

11/03/19 15:53  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Нюша2015    11/03/19 15:42Дерево
Просто "заява", у якій викласти суть питання. Назва не має значення.

11/03/19 15:42  Нюша2015Отправить письмо > Нюша2015    11/03/19 15:41Дерево
Предмет позову не змінюється, змінюються підстави.

11/03/19 15:41  Нюша2015Отправить письмо   Дерево
Перше засідання ще не відбулося.
В порядку ст.46 ГПК позивач має право змінити підставу чи предмет позову шляхом подання відповідної заяви на стадії підготовчого провадження.
Правильно я додам суду заяву про уточнення позовних вимог?
Чи краще уточнений позов?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100