RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи є порушенням з боку роботодавця ознайомлення при скороченні

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

14/03/19 12:49  VoofjuОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Зіткнувся з таким питанням як скорочення через реорганізацію. Ось такий лист мені запропонували підписати. Вибачаюсь за редагування. Я виключив назву організації та назву постанови кму.

Головному спеціалісту …
Шановний (-на)…!
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 … та відповідно до статті 49-2 Кодексу законів про працю України, частини третьої статті 87 Закону України "Про державну службу" (далі - Закон) Вас було попереджено про наступне вивільнення.
Пропонуємо Вам посади провідних спеціалістів відповідно до штатного розпису головного управління …, що додається, або за умови проходження конкурсного відбору будь-яку іншу посаду.
Після ознайомлення із зазначеним переліком посад Вам необхідно подати до служби персоналу Вашего управління другий примірник цієї пропозиції з підписом про ознайомлення (із зазначенням дати).
Додаток: штатний розпис на 20 арк.
Начальник головного управління …
Дата ознайомлення

Замість підпису начальника факсимільна печатка.
І справа ще в тому, що штатний розпис було надано не повністю, а для кожного місцевого управління лише ті посади, які залишаються в цьому управлінні після реорганізації і лише на трьох аркушах. Тобто ознайомитись мені пропонують з усім, а надають лише частину. Чи не є це порушенням і чи можна оскаржити потім це звільнення?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100