RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зняття арешту майна в окремому виконавчому провадженні, яке ВС вважає зведеним


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/03/19 16:53  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Интеграл    16/03/19 15:09Дерево
Згідно ст.30 Закону, виконання кількох рішень про стягнення коштів з одного боржника здійснюється державним виконавцем, який відкрив перше виконавче провадження щодо такого боржника, у рамках зведеного виконавчого провадження. Виходячи з цього, арешт (скоріше за все) був накладений також і у зведеному ВП, тому дії виконавця цілком правомірні.

16/03/19 15:09  ИнтегралОтправить письмо   Дерево
Виконавче провадження поступило до районного відділу ВС в листопаді 2017 року і було приєднане до зведеного виконавчого провадження в липні 2018 року. За місяць до цього 21 червня 2018 року по цьому провадженню був проведений опис і арешт майна боржника.
Питання! Чи можна вважаєти, що опис і арешт майна був проведений в окремому виконавчому провадженні, а не у зведеному?
Зараз це виконавче провадлження закрите за рахунок реалізацї частини арештованого майна. Але виконавці в постанові про закінчення виконавчого провадження, не вказали про зняття арешту майна. На нашу вимогу винести таку постанову, виконавці відмовляють по тій причині, що частину майна, що залишилась після задоволення виконавчого листа вони будуть реалізовувати для задоволення інших виконавчих проваджень у зведеному провадженні.
Питання! Чи правильно я вважаю, що якщо виконачі дії були проведені у окремому виконавчому провадженню, то залишок нереалізованого майна повинен бути повернутий боржникові зняттям з нього арешту?
Дякую за відповіді!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100