RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Спадщина


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/03/19 10:15  Maxim GMO > alpha    17/03/19 10:02Дерево
Не мають та недоцільно, в силу положень ст. 1254 ЦК України, якщо тільки за їх позовом заповіт не скасують, що малоймовірно.
Якби син помер після смерті батька, й мав би обов'язкову частку в спадщині, тоді можна було б про щось говорити.

17/03/19 10:02  alphaОтправить письмо   Дерево
Потрібна допомога.
Обставини справи:
У спадкодавця було син та донька. Син спадкодавця має двох доньок (старшу від першого шлюбу та молодшу від другого). За життя спадкодавець оформив 3 заповіти.
Згідно заповіту № 1 (оформленого у нотаріуса № 1), спадкодавець заповів усе майно (в тому числі й земельну ділянку) своїй старшої онучці. Через деякий час спадкодавець, не відміняючи попереднього заповіту, склав заповіт № 2 (у нотаріуса № 2), згідно якого частину земельної ділянки заповів сину, при цьому він не скасовував заповіт № 1.
Однак син раптово помер. Через де-який час помер спадкодавець. Але після смерті сина, спадкодавець встиг скласти заповіт № 3 (у нотаріуса № 3) згідно якого усе своє майно заповів доньці, та вказав що заповіт № 1 (посвідчений нотаріусом № 1) він скасовує новим.
Донька оформила у спадок все майно, в тому числі право на всю земельну ділянку.
Питання:
- чи мають онуки (доньки сина, померлого раніше заповідача) право успадкувати частину земельної ділянки, яка за заповітом № 2 належала б їх батьку, враховуючи що цей заповіт не скасовано новим (новим заповітом № 3 скасовано заповіт № 1)?
- чи доцільно подати позов до суду про визнання недійсним заповіту та скасування свідоцтва про прийняття спадщини?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100