RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміна підписанта і реєстратор


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/03/19 15:29  Olena_20131 > merle.corey4    22/03/19 16:05Дерево
не допоможе тут таке тлумачення, тим паче воно не буквальне, мова йде про підписанта, а не виконавчий орган. тут справа у підході до здійснення реєстраційних дій. Раніше, рочки назад, при зміні керівника у формі виключали й включали керівника, й підписанта, ним могла бути інша особа, не тільки керівник, кого вказували в цій якості у формі 3. І окремо в протоколі реєстратори не вимагали нічого прописувати, змінили-виключили, то таке, головне, щоб про керівника було все вірно вказано, і в протоколі, й у формі. наразі підход у реєстраторів явно змінився, і тепер на будь-яку зміну відомостей Реєстру вони хочуть підтвердження, тобто, щоб це було прописано в протоколі. Закон, звісно, написаний не по людські, але це витікає з п.4 ст. 17 Закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб ...."

22/03/19 16:05  merle.corey4Отправить письмо > хелп1    22/03/19 15:48Дерево
Якщо тлумачити буквально, то згідно ч. 13 ст. 39 "Про ТОВ і ТДВ":
"Повноваження одноосібного виконавчого органу чи голови колегіального виконавчого органу можуть бути припинені або він може бути тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень лише шляхом обрання нового одноосібного виконавчого органу чи голови колегіального виконавчого органу або тимчасових виконувачів їхніх обов’язків. У разі припинення повноважень одноосібного виконавчого органу або члена колегіального виконавчого органу договір із цією особою вважається припиненим. Статутом товариства може бути передбачено вимогу про обрання нових членів чи тимчасових виконувачів обов’язків для всіх членів колегіального виконавчого органу."

Якщо Ви обрали нового директора - отже Ви автоматично припинили повноваження минулого. Спробуйте посилаючись на цю статтю довести, що таким чином старий директора перестав мати право підпису, а отже його необхідно виключити із графи підписанти.

22/03/19 15:48  хелп1 > Евгений Осычнюк    22/03/19 15:32Дерево
реєстратор каже, що потрібно в протоколі ЗЗ прописувати що попередній підписант втратив право підпису і тільки тоді вона (реєстратор) виключить попереднього керівника з графи підписанти. реєстратор правомірно вимагає таке?

22/03/19 15:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > хелп1    22/03/19 15:09Дерево
Іще раз, тільки зрозуміліше - "хто на кому стояв?" (с).

22/03/19 15:09  хелп1   Дерево
товка, в протоколі загальних зборів прописано звільнити одного, призначити іншого.
реєстратор каже що не може поміняти підписанта без зазначення цього в протоколі ЗЗ. чи правомірно це?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100