RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Заочне рішення

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

26/03/19 13:35  Нюша2015Отправить письмо > Нюша2015    26/03/19 12:52Дерево
В дополнение:
Якщо справу розглянуто за відсутності будь-кого з учасників справи, належним чином не повідомлених про дату, час і місце судового засідання, якщо такий учасник справи обґрунтовує свою касаційну скаргу такою підставою, то суд касаційної інстанції має вирішити питання щодо передачі справи повністю або частково на новий розгляд або для продовження розгляду.

26/03/19 12:52  Нюша2015Отправить письмо > Daswer    26/03/19 11:48Дерево
Маєте подати касаційну скаргу, справу повині повернути на новий розгляд

26/03/19 11:48  Daswer > Нюша2015    26/03/19 10:51Дерево
Позивач отримав заочне рішення, яке оскаржив в апеляція. Апеляція рішення змінила. Воно набрало законної сили і подано на виконання. Я як - відповадач - який не приймав участь, тому що не отримумав судові повістки хочу оскаржити рішення. Якщо я подаю заяву на оскарження рішення в суд першої інстанції та суд першої інстанції скасовує своє рішення та призначає справу до розгляду, що стаєсться з рішенням апеляції? Воно теж втрачає силу чи я, як відповідач маю оскаржувати його в касації? Дякую

26/03/19 10:51  Нюша2015Отправить письмо > Daswer    25/03/19 16:19Дерево
Дочитала ключевую фразу "буде переглянута", из текста поняла, что решение пересматривалось судом в І инстанции.
Действительно немого непонятен смысл изложенного.

26/03/19 10:43  turist37Отправить письмо > Daswer    25/03/19 16:19Дерево
Ви надали замало інформації, щоб якось допомогти Вам. Якщо Апеляція змінила рішення та ухвалила нове, тоді чому справа повинна переглядатись в І інстанції ?

26/03/19 10:36  Нюша2015Отправить письмо > Daswer    25/03/19 16:19Дерево
Повторне заочне рішення позивач та відповідач можуть оскаржити в загальному порядку, встановленому цим Кодексом.

25/03/19 16:19  Daswer   Дерево
Позивач отримав заочне рішення, потім оскаржив в апеляції, яка рішення змінила та ухвалили нове. Яке рішення оскаржувати відповідачу? Якщо справа буде переглянута в першій інстанції, що стається з постановою апеляційного суду? Перегляд заочного рішення не відміняє дію апеляційного?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100