RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Крадіжка майна з земельної ділянки, яка не оформлена у власність

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/04/19 12:19  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > TARMERY    4/04/19 23:33Дерево
Детальніше - це дуже багато писати. Почитайте ЦКУ для початку, і судову практику. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

4/04/19 23:33  TARMERY > Евгений Осычнюк    4/04/19 19:01Дерево
Можна про набувальну давність детальніше стосовно мого випадку?
Ми багато років обробляли землю спадкодавця і деколи використовували цистерну для поливу насаджень.

4/04/19 23:24  TARMERY > черниговский    4/04/19 14:48Дерево
Тоді хто власник?

4/04/19 19:01  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > черниговский    4/04/19 14:48Дерево
Не факт. Є ще варіант з набувальною давністю, за якою спадкодавець набув право власності.

4/04/19 14:48  черниговскийОтправить письмо > TARMERY    3/04/19 07:36Дерево
тю... уже ж вам написали: ви не є власником цистерни
отже ніяких збитків саме для вас немає

3/04/19 07:36  TARMERY > Victor    2/04/19 10:33Дерево
Заява про прийняття спадщини подана!
Цистерну встановлював колгосп, який розпався. Ділянка нами використовувалась вже давно.
1. Чи логічно вважати перехід права власності на цистерну разом із ділянкою?
Цікавить момент з відсутністю державної реєстрації права власності на ділянку.
2. Чи досить буде заяви про прийняття спадщини для відстоювання своїх прав на рухоме майно на ділянці?
3. Для фїксації факту викрадення викликати поліцію чи писати заяву до суду?

2/04/19 10:33  VictorОтправить письмо > TARMERY    2/04/19 09:23Дерево
А цистерна хіба Ваша?
Збитки тут можуть бути лише в частині пошкодження ґрунтового покриву та насаджень.
Якщо подали заяву про прийняття спадщини, можете виставляти претензію "крадію" або одразу звертатися до суду

2/04/19 09:23  TARMERY > TARMERY    26/03/19 22:46Дерево
Отже, цистерну викопав місцевий житель і продав як металолом. Яким чином мені отримати компенсацію за завдані збитки при тому, що відсутні правовстановлюючі документи на ділянку?

26/03/19 22:46  TARMERY   Дерево
Є земельна ділянка с/г призначення, яка перейшла у спадок. Але документи на землю не офрмлені.
На ділянці за часів колгоспу була закопна металева цистерна 50 метрів кубічних, в кінці зими цистерну хтось викопав і вивіз. Особу викрадача мені завтра повідомлять сусіди по ділянці.
Як мені діяти в такій ситуації, коли право на зем. ділянку не оформлено, а цистерна на території ділянки залишилась від часів колгоспу?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100