RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Алименты на счет ребенка


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/04/19 14:08  ukrtanОтправить письмо > minnesota    7/04/19 05:41Дерево
"А якщо апеляцію подати? Або новий позов, де просити трохи більшу суму аліментів і просити, щоб вони напряму дитині були сплачені?"
1. Подайте позов про зміну розміру аліментів. Ні в якому разі не апеляцію.
2. дитина до 14 років не може розпоряджатися аліментами без дозволу батьків. Аліменти стягуються лише на користь того, з ким проживає дитина.

8/04/19 14:05  ukrtanОтправить письмо > minnesota    6/04/19 02:51Дерево
"чи входить в аліменти, які отримані на дитину, відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за частку дитину?" - ні, не входить.

7/04/19 05:41  minnesota > ukrtan    5/04/19 14:25Дерево
А якщо апеляцію подати? Або новий позов, де просити трохи більшу суму аліментів і просити, щоб вони напряму дитині були сплачені?

7/04/19 04:36  minnesota > minnesota    6/04/19 02:51Дерево
в єрср є рішення, де: суд вважає, що стягнення з позивача ОСОБА_1 на користь відповідача аліментів на утримання сина ОСОБА_7 не звільняє позивача від обов»язку нести витрати по сплаті комунальних послуг, нарахованих на сина, у рівних частинах з матір'ю дитини.

6/04/19 02:51  minnesota > ukrtan    5/04/19 14:25Дерево
чи входить в аліменти, які отримані на дитину, відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за частку дитину?

5/04/19 20:58  Igor lawОтправить письмо > ukrtan    5/04/19 14:22Дерево
дякую. цікавий у вас був випадок

5/04/19 20:38  Igor lawОтправить письмо > Дійсно що лав    3/04/19 22:52Дерево
дякую, 179 в іншій главі а тому відверто тупанув

5/04/19 14:25  ukrtanОтправить письмо > Igor law    3/04/19 10:41Дерево
Але суд нам відмовив. Основна підстава - сторона виконавчого провадження не вибула.
На моє твердження, що мати є лише законним представником до моменту, поки дитина не набуде дієздатності (а вона уже набула частково дієздатність в 16 років) і що дитина має право діяти від власного імені, а не через представника - суддя не прийняла до уваги.

5/04/19 14:22  ukrtanОтправить письмо > Igor law    3/04/19 10:41Дерево
у мене нещодавно був такий випадок. Дитині 16 років, але батько сплачував аліменти через виконавчу службу матері. Але мати мало витрачала коштів на дитину. Вирішили замінити сторону виконавчого провадження на дитину (так як не платити аліменти матері - не варіант - виконавча буде розцювати це як заборгованість по аліментам).
Подали заяву в суд. Аргументи були наступні:

Відповідно до ч. 1 ст. 179 Сімейного кодексу України аліменти, одержані на дитину, є власністю дитини.
Частиною 3 ст. 179 Сімейного кодексу України також вказано, що неповнолітня дитина має право на самостійне одержання аліментів та розпорядження ними відповідно до Цивільного кодексу України.
Згідно з п.1 ч. 1 ст. 32 ЦК України фізична особа у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (неповнолітня особа) має право самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами.
Відповідно до ст. 442 ЦПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.
Згідно з ч. 5 ст. 15 Закону України «Про виконавче провадження» у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником.

3/04/19 22:52  Дійсно що лав > Igor law    3/04/19 10:41Дерево
А почитать?...ст.179 и 186

3/04/19 11:55  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Igor law    3/04/19 10:41Дерево
А как тут нужно относиться? Если есть доказательства добровольной уплаты - в иске откажут. Если нет - взыщут в пользу матери.

3/04/19 10:41  Igor lawОтправить письмо   Дерево
Фактически ст. 181 дает родителю исключительно право выбора в какой форме получать алименты - в виде твердой суммы или в виде части от дохода.
При этом нигде нет запрета выплачивать деньги ребенку напрямую, например на счет.
Согласно ст. 32 ГК Украины от 14 лет до совершеннолетия у ребенка ограниченная дееспособность, но счета в банке открывать он может и распоряжаться деньгами также может.
Отец и так дает деньги на карту ребенка, не против алименты туда пересылать, но не хочет давать матери ввиду ее алкоголизма. Ребенку 15.
Никто не сталкивался, как судьи к такой форме выплати алиментов относятся (напрямую ребенку на счет)??

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100