RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Адвокат у кримінальних справах. Захист у кримінальному провадженні

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

8/04/19 23:55  Лія Юріївна   Дерево
АДВОКАТ У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ (м. Київ та Київська область) з досвідом роботи забезпечить якісний та ефективний захист/представництво прав підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого, свідка, цивільного позивача/відповідача під час досудового та судового кримінального провадження у кримінальних справах будь-якої складності!

Спектр послуг Адвоката у кримінальному провадженні є дуже широким:
- складення заяв про вчинення кримінального правопорушення;
- підготовка заяв, клопотань слідчому, прокурору та слідчому судді;
- представництво інтересів потерпілого, свідка, цивільного позивача, цивільного відповідача під час досудового розслідування та судового розгляду;
- захист підозрюваного, обвинуваченого на всіх стадіях кримінального провадження;
- участь у проведенні процесуальних дій;
- оскарження рішень, дій або бездіяльності слідчого і (або) прокурора під час досудового розслідування;
- оскарження ухвал слідчого судді про накладення арешту на майно, про призначення перевірок, про обрання запобіжного заходу та інших;
- вжиття комплексу заходів щодо відшкодування шкоди в кримінальному провадженні;
- підготовка цивільного позову;
- ознайомлення з матеріалами кримінального провадження;
- участь в судових засіданнях;
- оскарження судових рішень у кримінальних справах та інші.

Кожна справа для мене – це моя особиста репутація!

Разом з Вами ми знайдемо оптимальні шляхи вирішення Вашого питання (в т.ч оберемо правильну стратегію захисту) та досягнемо потрібного Вам результату!

Я завжди докладаю максимальних зусиль, щоб забезпечити якісний та ефективний захист клієнта під час досудового та судового кримінального провадження!!

ПЕРША КОНСУЛЬТАЦІЯ – БЕЗКОШТОВНА.

Ви можете звернутися до мене, зателефонувавши за вказаним у моєму профілі номером телефону (потрібно натиснути на нік «Лія Юріївна», щоб побачити контактні дані). Пам'ятайте, що ефективність правової допомоги залежить від її своєчасності.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100