RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зобов'язання зареєструвати ПН

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

12/04/19 10:18  merle.corey4Отправить письмо > Ksenija    10/04/19 11:22Дерево
Доброго дня!
Не зовсім та ситуація - нам не проходила квитанція про зупинку. Не прийшла жодна квитанція. По - ідеї ,в силу закону ПН є зареєстрованою, але податкова стверджує зворотнє.
Тому і думаю, що робити - чи подавати в суд із зобов'язання зареєструвати чи просто сидіти та чекати ППР.

10/04/19 11:22  KsenijaОтправить письмо > merle.corey4    9/04/19 10:48Дерево
я б оскаржила в ДФС Украины [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
время у Вас есть, эффективность у меня была высокой.

10/04/19 10:49  merle.corey4Отправить письмо > merle.corey4    9/04/19 17:40Дерево
Доброго дня!
Хтось має якісь думки стосовно питання про яке я писав?

9/04/19 17:40  merle.corey4Отправить письмо > merle.corey4    9/04/19 10:48Дерево
Ап

9/04/19 10:48  merle.corey4Отправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Цікава думка стосовно наступного питання.

1. 15.01.2019 відправляли на реєстрацію ПН. Згідно даних "Медка" ПН була надіслана до ДФС. Надіслали в останній день строку реєстрації, в робочий час. Квитанції про реєстрації або відмову у реєстрації в день надсилання не отримали.
Положення п. 201.10. ст. 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI, передбачено наступне:
«201.10. Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних».
По ідеї, вона має бути зареєстрованою.

2. Направили запит в ГУ ДФС м. Києва чи є наша ПН зареєстрованою.
ГУ ДФС говорить, що ПН станом на 28.03.19 не зареєстрована та цитує ст. 120 - 1 ПКУ про штрафи за несвоєчасну реєстрацію.

3. Так як час у нас ще є (як я розумію позовна давність тут 6 місяців, на даний момент пройшло 2,5 місяці) - є ідех спробувати направити запит до ДФС України, які є розпорядником ЄРПН з проханням надати квитанцію або зазначити причини відмову.
Як Ви думаєте - чи є доцільність такого звернення?

4. Також в силу того, що не впевнений в доцільності листа до ДФС - паралельно готувати позов.
Тут в мене виникає декілька питань:
4.1. В переважній більшості рішення з ЄДРСР стосуються 2 аспектів:
- визнати протиправним та скасувати рішення комісії ДФС, яка заблокувала реєстрацію;
- зобов'язати зареєструвати ПН.
У нас же ніякого рішення немає.
Я правильно розумію, що в такому разі у мене позовні вимоги мають бути сформовані наступним чином:
- зобов'язати ДФС України зареєструвати ПН № ___ від _____ 15.01.2019 року;
- судові витрати покласти на відповідача.

4.2. І чи правильно я розумію, що в даному випадку відповідачем буде ДФС України, в силу того, що саме вона веде ЄРПН?
Чи тут варто ще просити визнати протиправною бездіяльність ДФС стосовно ненадання квитанцій?

Буду вдячний за відповіді.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100