RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Право на поновлення строку на апеляційне оскарження


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/04/19 21:37  Mytsavka96Отправить письмо > Rossi    11/04/19 12:56Дерево
Дуже дякую!

11/04/19 12:56  Rossi > Mytsavka96    11/04/19 03:30Дерево
Судове рішення, оскаржуване незалученою особою, повинно безпосередньо стосуватися прав та обов'язків останньої, тобто судом має бути розглянуто й вирішено спір про право у правовідносинах, учасником яких на момент розгляду справи та прийняття рішення судом першої інстанції є скаржник, або містити судження про права та обов'язки цієї особи у відповідних правовідносинах.

Будь-який інший правовий зв'язок між скаржником і сторонами спору не є підставою для висновку про вирішення судом питань про права та обов'язки цієї особи. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/04/19 10:30  Mytsavka96Отправить письмо > Нюша2015    11/04/19 10:21Дерево
Дякую

11/04/19 10:21  Нюша2015Отправить письмо > Mytsavka96    11/04/19 03:30Дерево
Якщо рішення, що було ухвалено судом впливає на права, інтереси та таке інше особи, яка не брала участі у справі або не була повідомлена про розгляд такої справи.
Що саме не зрозуміло?

11/04/19 03:30  Mytsavka96Отправить письмо   Дерево
Доброї ночі!
Прошу мені допомогти у «проставлені всіх крапок над і»:
І. Чи потрібно розуміти п. 1 ч. 2 ст. 358 ЦПК України як такий, що надає право особі, яка не брала участі та не була залучена до участі у справі і не була повідомленна про її розгляд право на поновлення строку на апеляційне оскарження незалежно від причин поважності пропуску такого строку, якщо апеляційна скарга подана особою після спливу одного року з дня складання повного тексту судового рішення?

ТЕКСТ ЗАКОНУ: «Незалежно від поважності причин пропуску строку на апеляційне оскарження суд апеляційної інстанції відмовляє у відкритті апеляційного провадження у разі, якщо апеляційна скарга подана після спливу одного року з дня складення повного тексту судового рішення, крім випадків:
1) подання апеляційної скарги особою, не повідомленою про розгляд справи або не залученою до участі в ній, якщо суд ухвалив рішення про її права, свободи, інтереси та (або) обов’язки;...»

ІІ. Що ми маємо розуміти під словосполученням «якщо суд ухвалив рішення про її ... інтереси ...»: суд ухвалив рішення, що спричинює правові наслідки для інтересів особи чи те, що в судовому рішення повинно міститися найменування юр особи та інтереси, які зачіпаються судовим рішенням?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100