RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Политфорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Президент України Володимир Зеленський. Що від нього насправді чекати?

Страницы: << 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>    Всего: 19

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

23/11/21 16:10  Евгений Осычнюк > нехочуха    23/11/21 15:13Дерево
В общем и целом согласен.

23/11/21 16:05  нехочуха > AM    23/11/21 15:23Дерево
Иногда мне кажется что в наши органы и службы набирают заробитчан прям на ж\д вокзале Киева. Сам факт того что вагнеровцы повелись уже удача и успех на этом фоне. Не удивился бы , если бы почта при вербовке была gov.ua .
Потому и не удивляет что Зеля мог действительно Лукашенко слить инфу. Его же тоже на вокзале подобрали.

23/11/21 15:43  Dahon > Евгений Осычнюк    23/11/21 07:37Дерево
<<Да, эта операция с самого начала была юридически порочной...>>
А мой коллега, который к тому же по жизни был ешще и активным участником Хельстнской правозащитной группы, севшим в последние годы "плотно" "на тему" ЕСПЧ, в тот же момент оказался еще более подавленным....И его жизнь завершилась...

Когда то я вас в каком то обсуждении пытался навести на одно высказывание Ленина. По части права. Которое я помнил еще со студенческой статьи. И актуальность котрого я реально осознал именно в маре 2014-го.
Вы тогда задуматься над ним не захотели. А потому по сей момент продолжаете "витать в облаках"...

23/11/21 15:23  AM > нехочуха    23/11/21 15:02Дерево
Чтобы минимизировать риск утечки и максимизировать возможность правдоподобного отрицания причастности Украины, команда ГУР МОУ решила подключить к операции только небольшую группу коллег из правоохранительных органов.

23/11/21 15:13  нехочуха > Евгений Осычнюк    23/11/21 12:35Дерево
Есть в истории примеры и наш случай просто стал бы очередным без каких-либо катастрофических последствий. Могу только предполагать что турки были бы в курсе сразу после взлета и могли бы сами помочь взять упырей прямо в Стамбуле без всяких захватов в воздухе. Но я здесь говорил ранее еще при первых слухах что в наличие операции верю, а в то, что подробности будут доступны плебсу- нет. Вот и сейчас это просто версии и гадание. И мне лично жаль что рыжим делают Зелю как бы он мне не был бы противен. Виноват в срыве только животный страх Зели . Это его психологическая особенность , скорее всего врожденная на уровне генотипа. Он родился в благополучной семье , никогда не испытывал настоящего голода или смертельной опасности . Никогда не дрался "на все деньги" , никогда не ставил на кон свою жизнь... ну вот чел такой. Очкарик без очков но с очком. Извините за каламбур. Он не боец по своей природе. Потому слил. Потому через ...как его... ну этого... блин.. не помню. Но они все там такие ...слабые они, улетят первым рейсом если вдруг что.

23/11/21 15:02  нехочуха > AM    23/11/21 10:04Дерево
1. Такого "калибра" операции продумываются до мелочей и вариации сценария тоже.
2. Помимо вагнеровцев этим же рейсом летели бы еще пять-десять человек с фейковыми доками , но с украинской спецуры , подготовленные для "работы" в весьма ограниченном пространстве .
3. Могли выкупить хоть все билеты и рассадить вагнеровцев так, что они оказались бы в одной части борта и подсадные отсекли бы любые попытки попасть на сторону лайнера , где находится пилот - посадили бы их всех в хвост.
4. Пронести на борт оружие не составляет труда для осведомленных лиц и , пролагаю, что это и сделали бы .
5. Зная время "ч" , когда после взлета поступит звонок пилоту, можно устроить на борту пожар или разгерметизацию и тогда вагеровцы молили бы Бога чтобы просто сеть пофиг где. Или устроить фейковый захват борта силами нашей спецуры на борту ...вот той, о которой я писал выше.
6. Посадка в Одессе мало отличается от посадки борта в Стамбуле ...а время полета диспетчеры могут и "подкорректировать" тягая борт по эшелонам или обходя несуществующие грозовые фронты.
7. Вагенровцы не спецура. Это джентльмены удачи , владеющие огнестрелом , диверсионной работой, но никак не рукопашным боем по уровню сопоставимому с уровнем спецуры. Никто не хочет умирать , особенно те, кто с этим знаком воочию. Потому сидели бы они как цыплята на заднице ИМХО если бы в проход вышло пять -десять человек с ножами . А билетами "руководили" наши о запихать вагнеровцев под окна - два пальца. Попробуйте вступить в рукопашный бой сидя на кресле , когда в проходе чувак с ножом. Рискнете?

Повторюсь - не пальцем деланные писали сценарий к этой операции и теория вероятности там небольшая.

23/11/21 12:35  Евгений Осычнюк > нехочуха    23/11/21 09:29Дерево
По вопросу уничножения всяких упырей - это несравнимая опция. Начнем с того, что для начала у третьих стран должна быть твердая убежденность (если нет прямых доказательств) причастности спецслужб к определенным акциям. В случае с посадкой самолета, за которой следует захват части его пассажиров - не отвертеться, все очень наглядно, и "настамнет" не проканает. А убийство террористов - то таке, у них обычно есть враги во многих странах. Да и с точки зрения обычайного права это несравнимые вещи.

23/11/21 10:04  AM > нехочуха    23/11/21 09:29Дерево
Если бы захваченный самолет улетел в Россию, то расследование закончилось бы пшиком. Выяснилось бы, что захватил самолет 1 человек, а не 33, да и то, оружия у него не было, он был выпивший и вообще - пошутил. И все.
Единственный приемлемый вариант с точки зрения статуса международных преступников - это захват заложников в Борисполе и последующий штурм самолета. Кстати, не факт, что самолет бы не отпустили с вагнеровцами в обмен на освобождение заложников.
На мой взгляд, задекларированную цель - выманить, задержать и отдать под суд - операция не могла достигнуть.
Возникает вопрос: тогда какую реальную цель имела операция?

23/11/21 09:46  AM > Анджей    23/11/21 04:18Дерево
Просто операция эта - чистой воды авантюра.
Причем, авантюра без успешных вариантов.
И тем, кому показали план операции, это стало ясно

23/11/21 09:29  нехочуха > AM    22/11/21 21:11Дерево
1.Вот как раз захват самолета и превратил бы вагнеровцев в международных преступников. До этого момента возможного захвата они были бы обычными гражданами т.к. кроме их слов о том что они принимали участие в боевых действиях нет ничего и ни одна страна мира их не разыскивает.
2. Принудительные посадки были и будут и при этом никаких катастрофических последствий для "сажающих" не наблюдается на практике несмотря на Конвенцию и прочее . Сябрам тоже ничего не будет кроме глубокой обеспокоенности. Разве что учтут политический момент , что сделает наказание сябров исключением .
3. Законы для спецслужб носят рекомендательный характер во всех странах мира. Так было и так будет.
4.У победы тысяча отцов, а поражение всегда сирота.

пы.сы. Рискнули же мирными взрывая Захарченко и прочих ? Рискнули же подрывая Усаму ? И таких примеров масса.

23/11/21 07:37  Евгений Осычнюк > Анджей    23/11/21 04:18Дерево
Здесь нет одной "правды", все неправы (в разной степени). Да, эта операция с самого начала была юридически порочной - с точки зрения фиктивного минирования самолета. И тут автор прав, при любом исходе у нас были бы большие проблемы с международным правом, за что с удовольствием бы вцепились всякие Скабеевы. По-хорошему, такое вообще нельзы было даже начинать. Проблема в другом - в неуклюжем, дебильном, многократном вранье. И в деградации институтов, когда завхоз командует заводом, пока директор в спортзале тренируется.

23/11/21 04:18  Анджей > AM    22/11/21 21:11Дерево
Так вот почему Янелох слил операцию? Он очень переживал за 90 гражданских в самолёте и за соблюдение конвенции :-)

22/11/21 21:11  AM > Вінні Пох    20/08/21 08:58Дерево
Альтернативний погляд на Вагнергейт
Чи готові ви ризикнути життям 90 цивільних пасажирів літака заради захоплення 33 найманців? [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

8/11/21 22:49  Repets > ОК АКА Олюня    7/11/21 23:52Дерево
А це дійсно небезпечна і абсолютно незрозуміла короткозорість. Та абсолютна дипломатична незграбність. "Идеальный шторм" для Украины: Москва давит, Киев – отталкивает союзников? [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Треба буде добре постаратись, аби якось цей ляп загладити.

7/11/21 23:52  ОК АКА Олюня > Repets    7/11/21 14:24Дерево

7/11/21 14:24  Repets > ОК АКА Олюня    7/11/21 13:35Дерево
"В Україну прибули додаткові "Джавеліни"."

7/11/21 13:35  ОК АКА Олюня > Repets    7/11/21 13:16Дерево
скопіювати назву новини влом?

7/11/21 13:16  Repets > Евгений Осычнюк    20/08/21 11:31Дерево

20/08/21 12:26  Вінні Пох > Евгений Осычнюк    20/08/21 11:31Дерево
Піаніна в минулому. Після слів Зеленського, що він не розуміє про що говорить посланець поважної країни, йому прислалм духовий оркестр, ІМХО щоб він придивився до техніки гри на флейті.

20/08/21 11:31  Евгений Осычнюк > Вінні Пох    20/08/21 08:58Дерево
"Актор музиканта оцінить" (с). Ні, не оцінить. Де піаніна?

20/08/21 08:58  Вінні Пох > Вінні Пох    19/04/21 16:41Дерево
У 18-иу році за президеньської каденції Порошенка американці поставили в Україну Джавеліни і їх продемонстрували на параді до Дня Незадежності. В цьому році ІМХО прагматично оцінивши "здобутки»" Зеленського у вигляді вагнергейту, Чауса, розбрат в СБУ, і особливо "я не розумію, про що Ви говорите" Зеленського у відпоавдь на тезу щодо недостатньої боротьби з корупцією в Україні у промові Блінкена, США на День Незалежності прислали Зеленському тільки Військовий оркестр [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Що ж, наче б то і без подарунка не залишили... І подарунок на рівні компетенції. Актор музиканта оцінить.

3/07/21 01:49  Repets > Repets    6/06/21 14:33Дерево
P.P.S. Щоб уже завершити тему. 26 вересня, Міжнародний день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї, який відзначається за рішенням 68-ї сесії ГА ООН від 5 грудня 2013 року. Повна ліквідація ядерної зброї залишається однією з найголовніших і разом із тим найдавніших цілей Організації Об’єднаних Націй. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
З точки зору цієї Величної Ідеї Людства ситуація, коли безпрецедентне Повне Ядерне Роззброєння окремо взятої країни привело до анексії її території сусідньою Ядерною державою, ставши таким чином Похоронним Дзвоном будь-якому Ядерному Роззброєнню – Повний Нонсенс. З цієї Точки Зору такої ситуації не повинно було статися, такої ситуації взагалі НЕ МОГЛО БУТИ!
Очевидно, терпіти далі таку ситуацію Людство НЕ МОЖЕ. Вона загроза Його ІСНУВАННЮ! Кілька кроків, що можуть ІМХО допомогти знайти Вихід із неї я запропонував. Сподіваюсь, що мене почують ті, хто такі кроки покликані робити. З повагою, Repets(Karpatin).

6/06/21 14:33  Repets > Repets    30/05/21 20:48Дерево
P.S. Разом з тим варто би перед ООН від України поставити ще одну слушну пропозицію. Проголосити 5 грудня Всесвітнім днем ядерного роззброєння Окремо Взятої Країни. Під ООН-івською Егідою. Щоб більше ніколи жодна країна світу за подібний Вчинок не постраждала. Навпаки, створити Міжнародний Фонд Допомоги таким країнам, який включав би пакет відповідних матеріальних та моральних Стимулів.

30/05/21 20:48  Repets > Repets    23/05/21 18:48Дерево
В принципі те, про що я тут говорю, мала зробити ООН ще тоді у 1994, або 1995, 1996, 1997, … році. До російської агресії проти України! ООН з ВЛАСНОЇ ініціативи мала звернутися з таким проханням в Нобелівський Комітет – присудити Нобелівську Премію Миру КРАЇНІ УКРАЇНА за безприкладний внесок у справу збереження Миру на Землі, згідно з Будапештським Меморандумом! Або!!! Заснувати СПЕЦІАЛЬНУ ООН-івську ПРЕМІЮ для подібних випадків та особливу ООН-івську ОПІКУ за такими країнами.Таким чином було би закріплено два тренди в міжнародній політиці – недопущення гонки ядерних озброєнь та росту Авторитету і Ролі самої ООН в цій боротьбі. На жаль, віроломство одних та бездіяльність других створили у Світі зовсім протилежні тенденції. Ще не пізно і зараз цю ідею ВСІМ РАЗОМ(включаючи і учасників проекту «Годинник Судного дня) реалізувати. А Команда Зеленського могла б зіграти Першу Скрипку в цьому Оркестрі.

23/05/21 19:08  ОК АКА Олюня > Repets    23/05/21 18:48Дерево
до чого тут я?! до чого тут зеленський?! я просила не писати на мою адресу!

23/05/21 18:48  Repets > ОК АКА Олюня    16/05/21 20:45Дерево
Питання по суті риторичне. Але спочатку хочу розвіяти всякий скепсис щодо постановки самого питання в принципі. Якщо переглянути Нобеліану, то можна побачити, що в її історії було кілька відступів від правил. І той, який пропоную я, був би чи не найлогічніший з усіх, що вже мали місце. І щодо Зеленського. Така ініціатива може мати успіх лише у випадку її широкого міжнародного резонансу. Власне такий резонанс – головна Фішка цієї комбінації. Визвати такий резонанс може тільки Перша Особа – діюча, або бувша. Тому й Зеленський. Ще дві я уже називав. І логічно буде назвати ще Петра Олексійовича. (Сильний варіант – три бувших – разом.) Але справа дуже делікатна і потребує вищого дипломатичного пілотажу.

16/05/21 20:45  ОК АКА Олюня > Repets    16/05/21 20:32Дерево
до чого тут Зеленський? знову прорвало?

16/05/21 20:32  Repets > Repets    8/05/21 00:52Дерево
А який, у разі успіху, був би Приклад високого Гуманізму, соціальної Зрілості Людства, рівня його Правосвідомості, визнання пріоритету загальнолюдського змісту моральності над соціально-груповим та творення на цій базі нової культури Соціальної Безпеки.

8/05/21 01:42  ОК АКА Олюня > Repets    8/05/21 00:52Дерево
Все вопросы и пожелания к штатным сотрудникам администрации форумов

8/05/21 01:21  ОК АКА Олюня > Repets    8/05/21 00:52Дерево
Вычитывайте свои посты до отправки в форум или просите у администрации (это не я) форумов отдельную уборщицу

8/05/21 00:52  Repets > нехочуха    23/04/21 09:33Дерево
Шановний пане нехочуха, ніякої Нірвани, як Ви стверджуєте і ніякої маячні, як говорить шановна пані ОК ОКА Алюня, а чіткий обґрунтований розрахунок, що базується на платформі головних демократичних цінностей, вироблених Людством. Поміркуємо глибше. Будапештський Меморандум підписувала(з нашого боку) конкретна(Президент) особа, яка по ідеї цим підписом заслужила на Нобелівську Премію Миру не менш як будь який її Лауреат до цього. Просто дивно, чому це питання тоді проігнорувалося. Але в результаті грубого порушення цього Меморандуму і прямої агресії проти України ЗРАДИЛИ не цю особу, а зрадили КРАЇНУ, зрадили 40-мільйонний народ! Оскільки згодом ця особа себе в значній мірі дискредитувала, то цілком в Дусі існуючих демократичних Міжнародних Норм було б передати Правонаслідування на Номінацію на ЦЮ Премію власне ДЕРЖАВІ УКРАЇНА. Повторюсь, згідно всіх демократичних Традицій важливим у Законодавстві є не не тільки його Буква, але і його ДУХ. Адже по суті первинним є саме Дух(Ідея), а не Буква в будь якому Демократичному Законодавстві. Буква – це вторинне. А сама СПРОБА висунути таку ПРЕТЕНЗІЮ перед Світовою Громадськістю (із одночасним зверненням до всіх інших Номінантів відмовитись від своїх Претензій в цьому році на користь України) могла б стати тонким політико-дипломатичним Ходом. Враховуючи всі нюанси, які я уже частково розкрив (а кожний хороший дипломат повинен їх всі відчувати) це був би, блискучий ХІД КОНЕМ на Геополітичній Шахівниці Світу, з майже Гарантованим УСПІХОМ. ВАРТО СПРОБУВАТИ!

23/04/21 09:33  нехочуха > Repets    23/04/21 02:23Дерево
У меня устойчивое мнение сложилось что Вы покинули реальный мир задолго до появления на форуме. Но печальнее и курьезнее всего выглядят Ваши попытки увлечь в нирвану к себе тех немногих, кто с Вами имеет неосторожность общаться.
На свою беду я человек не только темпераментный , но и временами очень жесткий и даже жестокий. Вы ставите меня на шпагат - либо нарушить радикально правила форума , либо искать с Вами личной встречи дабы при помощи лаконичного мужского языка жестов объясниться и объяснить в категоричной форме кто кому Рабинович.

23/04/21 09:24  нехочуха > Repets    23/04/21 02:20Дерево

23/04/21 02:23  Repets > Repets    22/04/21 03:16Дерево
P.P.S. А ще Царі. Зрозуміло, це слово я тут вжив, в переносному значенні. Треба було його взяти в лапки. Хай пробачать пани Леоніди за таку асоціацію. Але і для них це міг би бути другий Історичний Шанс.

23/04/21 02:20  Repets > нехочуха    21/04/21 14:32Дерево
Ви це серйозно, пане нехочуха? Ви вважаєте, що пропозиція відмовитися від претензій на Цю Премію рівносильна пропозиції Швондера з тією каністрою? Давайте поміркуємо. Скільки номінантів на неї в цьому році? З29. Отже яка імовірність того, що котрийсь із них стане її Лауреатом – 1/329, - трохи більша за нуль. Був номінований – лауреатом не став – про таких Історія забуває швидко. А якщо відмовляться від власних претензій на користь України, то в Історію назавжди увійдуть УСІ – списком! Тут пахне, шановний п.нехочуха, не швондерівською каністрою, а Лавровим Вінком – Кожному, – за Благородство! Так, нюансів тут багато, але всі на Користь України. Такий Шанс в Історії випадає не часто! А він так потрібний Україні саме в даний момент. Якщо Зірки іноді сходяться, щоб допомагати людям, то в даному випадку всі вони зійшлися на Користь України.

22/04/21 04:25  ОК АКА Олюня > Repets    22/04/21 03:16Дерево
вичитуйте, потім відправляйте в форум.
так, відкритий, але мені не пишіть, бо пошлю в ігнор.

22/04/21 03:20  Repets > ОК АКА Олюня    22/04/21 03:14Дерево
Та ж Форум Відкритий! У цьому його й цінність.

22/04/21 03:16  Repets > Repets    22/04/21 02:54Дерево
P.S. Поставте його, будь ласка, на місце, а це видаліть.

22/04/21 03:14  ОК АКА Олюня > Repets    22/04/21 02:46Дерево
не адресуйте свою маячню на мою адресу, будь ласка. звертайтесь до себе самого, бо Кучми з Кравчуком тут немає

22/04/21 02:54  Repets > ОК АКА Олюня    21/04/21 04:13Дерево
Пропустив важливе слово у одному реченні: стала б їх ДОДАТКОВИМ Особистим вагомим Внеском…

22/04/21 02:46  Repets > ОК АКА Олюня    21/04/21 04:13Дерево
Якщо виходити із переконання, що кожен(або принаймі переважна більшість) Номінантів відповідає тому високому і світлому Образу Миротворця, який асоціюється із такою Почесною Нагородою, то це зовсім не химера. Тим більш, що сама відмова від Власних претензій на користь України, стала б і їх Особистим вагомим Внеском в Справу Збереження і Захисту Миру на Планеті (або принаймі Захисту України від агресії, що їй загрожує, та збереженню можливо сотень тисяч життів її Громадян). СВЯТА МІСІЯ, яка б дала право Кожному із них відчути і Себе Дійсним Лауреатом цієї Премії. Так є питання щодо такої Можливості в Принципі (не фізична особа , не організація). Треба відмітити, що це питання чисто Формальне(щодо ЗАСЛУЖЕНОСТІ цієї Претензії – сумнівів немає). Але живемо, Слава Богу, в Демократичну Епоху. Вона ДОЗВОЛЯЄ в особливих випадках(а саме такий маємо наразі) Панувати Духові Закону над його Буквою. І тут Вирішальне Слово буде за Нобелівським Комітетом. Цілком можливо, що Він прийняв би ІСТОРИЧНЕ Рішення. ВАРТО СПРОБУВАТИ. От, правда, КОМУ? ІМХО справедливіше за все було б доручити це двом Царям Леонідам, які безпосередньо мають відношення до цієї Історії. Вірніше запропонувати їм добровільно взяти на себе Таке Суспільне Навантаження. Все-таки пюди відомі і поважні у всіх сенсах. Може здобули б собі Спартанську Славу.

21/04/21 14:42  ОК АКА Олюня > нехочуха    21/04/21 14:32Дерево
Гг... Вот-вот, канистру он донесет

21/04/21 14:32  нехочуха > ОК АКА Олюня    21/04/21 04:13Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Не смог удержаться :))) Извините что обременяю своим присутствием, но пан мне сильно напоминает :)

21/04/21 04:13  ОК АКА Олюня > Repets    21/04/21 04:12Дерево
та пишіть хоч в Спортлото, підказуйте хоч Міхо, хоч Берлусконі, аби тут не займалися дурнею. знову спихуєте на когось. працюйте самі - Ви породили цю химеру, Ви і втілюйте

21/04/21 04:12  ОК АКА Олюня > Repets    21/04/21 03:44Дерево
зовсім не прецедент, бо ЄС - не держава, а економічне та політичне об'єднання держав, тобто наддержавне утворення (організація), як СНД, наприклад.

21/04/21 04:12  Repets > ОК АКА Олюня    19/04/21 02:04Дерево
Ні, ні. Петиція тут не годиться. Це дуже делікатна справа. Звернення може бути лише від Перших посадових Осіб, на мові вищого Дипломатичного калібру. Тому тут їм потрібна лише підказка (загальна ідея, Принцип ). Саакашвілі, думаю, збагне все з півслова. Зробити її було б доречно від імені Форуму(як ідею, що на Ньому зародилася). Її, між іншим, ніхто не заперечив. Треба Людству вчитися використовувати Власний гуманітарний інструментарій у повній мірі. Сьогодні, без перебільшення, від цього вже залежить Його Власне виживання.

21/04/21 03:44  Repets > VP_Son    20/04/21 08:35Дерево
Ну в заповіті Нобеля сказано "особам". Але вже є прецедент – Цю Премію отримав ЄС.

20/04/21 08:36  VP_Son > ОК АКА Олюня    19/04/21 20:58Дерево
Головне - прокукарєкать, а там хоч не розсвітай. ;)

20/04/21 08:35  VP_Son > ОК АКА Олюня    19/04/21 20:58Дерево
Ну в заповіті Нобеля сказано "особам".
Але кого ж це цікавить - "акакаяразніца". ;)

19/04/21 20:58  ОК АКА Олюня > VP_Son    19/04/21 20:03Дерево
Організаціям дається, державам - не знаю. Ну нехай Кравчуку дадуть ;)

Страницы: << 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>    Всего: 19

Реклама

bigmir)net TOP 100