RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Комунальна власність-приватна власність

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

16/04/19 12:15  wladek   Дерево
Проживаю в багатоквартирному (одноповерховому) будинку в приватному секторі який знаходиться на землі комунальної власності. Всі квартири будинку приватизовані. Кожен з власників квартир має в користуванні на цій землі ділянки (0.02-0,03Га). На даній ділянці хочу збудувати господарські будови для власних потреб(на фундаменті з цегли) але зробити це не порушуючи законодавство не можу. Повстало питання приватизації земельної ділянки, але як виявилось я теж не можу цього зробити. Звернувшись до міської ради мені запропонували створити ОСББ, але в реаліях нашого двору зробити це не можливо, мешканці попросту не зацікавлені в цьому і взагалі їм це не потрібно. Як вийти з даної ситуації і отримати земельну ділянку в користування? Чи можу я скористатися як громадянин 121 статтею Земельного кодексу України (безоплатної передачі земельних ділянок

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100