RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Незаконне місцезнаходження юридичної особи

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

17/04/19 18:37  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > decisionmaker    17/04/19 16:41Дерево
Третю особу не можна нічого зобов"язувати.

17/04/19 16:41  decisionmakerОтправить письмо > Евгений Осычнюк    17/04/19 16:37Дерево
А якщо третьою особою поставити реєстраційну службу і зобов'язати їх змінити місце реєстрації ?

17/04/19 16:37  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > decisionmaker    17/04/19 11:40Дерево
Ця тема вже обоговорювалась, пошукайте на форумі. Єдине, що можна зробити - подати позов до юрособи з вимогою видалити недостовірну інформацію із сайту ЄДР. Але якщо ця юрособа вже покинута власниками, то це рішення ніхто не виконає.

17/04/19 11:40  decisionmakerОтправить письмо   Дерево
Доброго дня колеги
Прошу допомоги у вирішенні наступного питання.
Юридична особа незаконно без жодних правових підстав зареєструвала своє місце знаходження в нежитлових приміщеннях до яких немає жодного відношення.
Яким чином її звідти можна висилити, тобто видалити відомості з ЄДР про її реєстрацію за даною адресою приміщень.
Буду вдячний вашим відгуками та наявною судовою практикою.
Можливо така тема вже є то буду вдячний якщо ви надасте мені на неї посилання (нажаль я її на форумі не знайшов).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100