RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ЦПК: Наслідки підписання відзиву на позов неповноважною особою


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/04/19 21:34  turist37Отправить письмо > turist37    18/04/19 21:34Дерево
не адвокати, хоча..

18/04/19 21:34  turist37Отправить письмо > Нюша2015    18/04/19 15:51Дерево
Зараз по справах ДФС ходять представники, неадеквати з посиланням на цю номру, і суд наразі їх допускає до слухань.

18/04/19 15:51  Нюша2015Отправить письмо > Pro-    18/04/19 14:24Дерево
Те, що представляти органи державної влади в суді виключно адвокат буде лише з 01.01.2020.

18/04/19 14:24  Pro- > turist37    17/04/19 22:16Дерево
Я так розумію, що на даний час можуть бути 3 особи ( ч.3 ст.58):
1. керівник
2. член виконавчого органу згідно статуту-положення
3.представник. Тільки адвокат ( ч.1 ст.60 ЦПК)
А от із 1.01.2020 дійсно буде тільки адвокат, крім справ визначених законом.
Чи щось не так?

17/04/19 22:16  turist37Отправить письмо > Pro-    17/04/19 11:42Дерево
Конституція каже, що
Представництво органів державної влади та органів місцевого самоврядування в судах виключно прокурорами або адвокатами здійснюється з 1 січня 2020 року.

17/04/19 16:39  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Pro-    17/04/19 11:42Дерево
1) правильно 2) не брати до уваги, як підписаний неуповноваженою особою.

17/04/19 11:42  Pro-   Дерево
ЦПК: Наслідки підписання відзиву на позов неповноважною особою
35-й клерк одного з управлінь міськвикокому підписав відзив на позов по довіреності начальника управління (юрособа). Звісно, що в установчих документах управління ні посада, ні тим більше прізвище клерка не згадується, щоб він представляв юрособу згідно ч.3 ст.58 ЦПК. ПИтання такі.
1)Чи правильно я розумію, що представляти юрособу може або сам начальник, або адвокат, оскільки справа не малозначна?
2) Що повинен робити суд з відзивом? Відповідь на відзив ми напишемо звісно.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100