RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Підтвердження повноважень


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/05/19 14:37  Idaves > LvivMetsenas    18/04/19 13:28Дерево
можна зробити агенський договір (заднім числом), за яким ці особи мали повноваження на представництво інтересів
в договір можна включити окремий пункт типу:
Підтвердженням повноважень представництва Партнера є виключно цей договір, що не потребує укладення додаткового договору або видачі довіреності.

6/05/19 12:31  flatcherОтправить письмо > Евгений Осычнюк    6/05/19 12:01Дерево
То він не до вас а до "новодела"

6/05/19 12:01  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Willy    6/05/19 10:42Дерево
Це Ви про що, і до чого тут я особисто?

6/05/19 10:42  Willy > Евгений Осичнюк    5/05/19 13:24Дерево
оскільки у Вас систематична діяльність, зверніть увагу на КВЕД, який описує послуги з представництва і зрозумієте хто може вчиняти такі дії

5/05/19 13:24  Евгений Осичнюк > LvivMetsenas    18/04/19 13:28Дерево
*** УДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ ***

19/04/19 07:23  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > LvivMetsenas    18/04/19 13:28Дерево
Приєднуюсь до попереднього оратора. Від себе добавлю: переговори - юридично нікчемна дія, їх може вести хто завгодно, і з ким завгодно. Такі обставини можуть бути важливими хіба що в кримінальноиу судочинстві, наприклад, по ст.190 ККУ.

18/04/19 14:33  Kondor_AОтправить письмо > LvivMetsenas    18/04/19 13:28Дерево
Не совсем понимаю зачем вам подтверждать полномочия представителей, если ни Договора, ни другие документы не подписывались...
Ну да ладно, на практике судам достаточно подтверждения (в иске или отзыве) от директора о том, что данные люди действительно выступали от имени и в интересах компании.
Если же необходимо документально подтвердить, то в вашем случае вижу только доверенность, поскольку приказ регламентирует внутренние правоотношения в компании. Покажете приказ, и "третьи лица" могут усмотреть трудовые отношения.
ИМХО

18/04/19 13:28  LvivMetsenas   Дерево
Камради, ситуація така: є ІТ компанія, менеджери - ФОПи по договору (стандарт).
Вели переговори постачальником техніки від імені компанії, зараз спір і буде суд. Переживають як підтвердити, у разі чого, що вони мали право на участь в переговорах від імені компанії (договорів не підписували).
Як краще оформити? Довіреність, наказ заднім числом, договір?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100