RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи може черговий лікар визначити поранення як вогнепальне?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/04/19 17:45  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > LeoSHIELD    19/04/19 16:51Дерево
Черговий лікар (як і будь-який інший) може встановити даігноз, виходячи виключно із наявних можливостей для цього. І що Ви вкладаєте в формулювання "звинувачення прокурора"? Комусь повідомлено про підозру лише на підставі висновку чергового лікаря, без проведення судово-медичної експертизи?

19/04/19 16:51  LeoSHIELDОтправить письмо   Дерево
Добрий день. Є ситуація коли в звичайній лікарні черговий лікар визначив поранення як вогнепальне. За даним висновком базується все звинувачення прокурора, хоча насправді пістолет був страйкбольний. За адвокатським запитом лікарня відмовляється давати відповіди посилаючись на лікарську таємницю.
Виникає питання, чи є певне положення на рівнівні інструкції чи закону, котре визначає, що черговий лікар має чи не має право на визначення типу поранення?
Дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100