RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи є підстави для закриття КП, якщо особа вже засуджена за частину діяння


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/05/19 09:59  wonderfully > Rookie2019    4/05/19 19:35Дерево
Якщо майно описувалося за родовими ознаками та без зазначення чиє це було майно і якщо новий потерпілий був причетний до цього майна при попередньому розслідуванні, то вважаю, у такому випадку буде подвійне притягнення до КВ.

4/05/19 19:35  Rookie2019   Дерево
Шановні колеги!
Склалася досить пародоксальна ситуація: керівник фірми Іваненко був засуджений за злочин та відбув покарання за розтрату майна інших підприємців, до якого мав доступ (зберігав фрукти). Засуджений за розтрату 300 тон, хоча в матеріалах фігурувало, що нестача виявлена у загальному розмірі 1000 тон (з якихось міркувань слідство зосередилось лише на частині розтраченого). Вартості розтраченого вистачило на ч. 5 ст. 191 КК.
Однак, через кілька років після цього з'являється особа, яка вважає себе ще одним потерпілим від тих діянь Іванова, подає заяву і реєструється нове КП. Цей новий потерпілий заявляє, що у нього зникло 400 тон і тому слідство знову йде за ч. 5 ст. 191 КК. Іванов надав слідчому документи, що він вже відбув покарання за цією статтею, але слідчий каже, що це різні злочини.
З одного боку, ніби дійсно інший злочин. Але з іншого - схоже на подвійне притягнення особи до відповідальності за те саме діяння, оскільки розтрачене майно було лише з родовими ознаками, чиї саме фрукти розтрачені у вироці не визначено. Теоретично Іванова можуть знову засудити за ч. 5 ст. 191 КК, а потім з'явиться ще один потерпілий (власник нерозслідуваної решти) і знову почнеться все спочатку.
Прошу висловити думки з цього приводу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100