RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Запис в трудову книжку - навчання за кордоном

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

12/05/19 23:17  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > kaamos    12/05/19 19:28Дерево
записи англійською теж в ТК не вносяться

12/05/19 19:28  kaamos > ОК АКА Олюня    12/05/19 14:29Дерево
Фінський диплом видано також англійською мовою. У будь-якому разі, думку зрозуміла. Дякую.

12/05/19 14:29  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > kaamos    12/05/19 11:56Дерево
ТК не життєвий щоденник. Час навчання підтверджується дипломом. Написати можна що завгодно, але воно нічого не дасть. + диплом нелегалізовано. Вам на фінському трудову повинні заповнити?

12/05/19 11:56  kaamos   Дерево
Доброго дня!
Я здобула диплом бакалавра в українському ВНЗ і диплом магістра у фінському. Повернувшись в Україну, я влаштовуюся на роботу вперше.
Відповідно до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників (п.2.19), в трудову вноситься запис про час навчання у ВНЗ.
Чи може роботодавець внести запис про час навчання у фінському університеті на підставі мого диплома магістра?
Диплом не пройшов процедуру визнання в Україні. Угоди про взаємне визнання документів з Фінляндією Україна не укладала.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100