RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Одностороннє виконання договору підряду


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/05/19 17:06  InnecОтправить письмо > Rossi    14/05/19 16:47Дерево
спасибо за совет!:)
Справа в тому, що в судовому порядку моєю стратегією (позицією) було те, що даний договір взагалі був неукладений, у зв'язку з тим, що істотні умови договору не погоджені, а авансовий платіж(який мав би стати початком виконання робіт), - взагалі не виставлявся нам!
Крім того, відсутні докази приймання-передачі як в ремонт так і з ремонту і т.д.Тобто, Виконавець взагалі не мав права приступати до виконання робіт (без нашого завдання, переліку робіт, приймання-передачі речі)!!!
Суд І-ї інстанції погодився з цією позицією та ...фактично визнав договір неукладеним, а от апеляція....,з якою я категорично не погоджувалась і написала касацію (яку через малозначність взагалі не прийняли до уваги) - усе відмінила!:(
думала йти з новим позовом про визнання даного договору недійсним, на підставі чого потім звертатись за нововиявленими... але не певна...може ще якісь (більш ефективні) варіанти є!?
Ваша думка щодо ринкової (можливо, значно меншої ціни) теж цікава, але...то хіба дещо знизить вартість таких робіт, а я хочу, щоб нам повернули усе!!!

14/05/19 16:59  черниговскийОтправить письмо > Rossi    14/05/19 16:47Дерево
имхо, "только сейчас стало известно, что такой же ремонт другие предприятия проводят по более низкой цене" слишком "хлипко" для вновь открывшихся

а так да, хотелось бы посмотреть решение суда

14/05/19 16:47  Rossi > Innec    14/05/19 11:26Дерево
По сути спор сводится к определению рыночной стоимости проведенных (аналогичных) работ. Вам нужно было в суде предоставлять доказательства на подтверждение того, что выставленная исполнителем сумма является завышенной.
Раз дело уже рассмотрено, ищите теперь основания для пересмотра дела по вновь открывшимся обстоятельствам (например, вам только сейчас стало известно, что такой же ремонт другие предприятия проводят по более низкой цене).

14/05/19 15:53  Rossi > Innec    14/05/19 11:26Дерево
дайте ссылки на решения

14/05/19 11:26  InnecОтправить письмо > Ален_165    14/05/19 09:24Дерево
В тому то й справа, що судове рішення набуло законної сили, адже лише на підставі нього і були (примусово) стягнуті кошти! А касація малозначні справи не розглядає (принаймні нам відмовили)!!!
Однак, не погоджуючись з таким порядком речей,- ми в пошуках варіантів, яким чином повернути втрачене...

14/05/19 09:24  Ален_165 > Innec    13/05/19 15:54Дерево
Тільки шляхом оскарження судового рішення.

13/05/19 15:54  InnecОтправить письмо   Дерево
Між Замовником та Виконавцем ПІДПИСАНО договір Підряду, без погодження істотних умов договору (там, де істотні умови мали бути прописані - стоять прочерки...не заповнені жодною із сторін).
Натомість, Виконавець стверджує, що договірні зобов'язання вже виконав, просить сплатити суму, яка для Замовника стає завищеною, необгрунтованою та несподіваною. В судовому порядку, цю суму стягують примусово. Яким чином можна, і чи можна ще повпливати на Виконавця, щоб повернути безпідставно сплачені кошти!?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100