RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як відмінити постанову про закриття кримінального провадження ( ч.1 ст.185)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/05/19 09:55  wonderfully > Лопатухин    13/05/19 21:23Дерево
1. Відповідно до ч. 6 ст. 284 КПК України: "Копія постанови слідчого про закриття кримінального провадження надсилається заявнику, потерпілому, прокурору. Прокурор протягом двадцяти днів з моменту отримання копії постанови має право її скасувати у зв’язку з незаконністю чи необґрунтованістю. Постанова слідчого про закриття кримінального провадження також може бути скасована прокурором за скаргою заявника, потерпілого, якщо така скарга подана протягом десяти днів з моменту отримання заявником, потерпілим копії постанови".
2. Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 303 КПК України, на досудовому провадженні можуть бути оскаржені такі рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора:
3) рішення слідчого про закриття кримінального провадження - заявником, потерпілим, його представником чи законним представником.

Скарга на рішення може бути подана особою протягом десяти днів з моменту прийняття рішення. Якщо рішення слідчого чи прокурора оформлюється постановою, строк подання скарги починається з дня отримання особою її копії.

13/05/19 21:23  Лопатухин   Дерево
З автомобіля шляхом взлому капоту( без взлому дверей та без проникнення в салон авто) викрали аккумулятор. Аккум купувався рік тому за 1300грн, але ні чеку ні жодного документу на нього не збереглося- тільки назва торгової марки акума. Виїджала опергруппа, було відкрито досудове розслідування ч.1 ст.185 ККУ, потерпілого дважди визивали до слідчого....
І ось...отримали Постанову про закриття крим.провадження, у звязку з тим що потерпілий не довів вартість викраденого аккумулятора, а слідчий типа не змогла провести оціночну експертизу так як потерпілий не надав документи на аккумулятор.
Крім того на початку в тексті Постанови про закриття провадження зазначено краткий опис події/ крадіжки, де зазначено іншу( не вірну) адресу скоєння злочину....

Питання: як заставити слідчого поновити розслідування, скасувати цю постанову про закриття? Куди писати, як аргументувати?
( ні акум ні гроші за нього не повернеш, але місто захлиснули такі злочини, і тому хочеться щоб поліція почала щось робити).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100