RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи подавати в суд на ДФС?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/05/19 10:08  merle.corey4Отправить письмо > Stronata    14/05/19 14:32Дерево
Доброго дня.
Справа в тому, що в нас, як не дивно ППР немає (хоча ми по факту самі показали їм на проблему).
Подавати в суд з вимогою зареєструвати ПН, яка є зареєстрованою в силу закону - як на мене не ефективний спосіб захисту.
Вирішив подавати в суд з вимогою збільшити реєстраційний ліміт, який зменшився через неврахування ДФС спірної ПН.

14/05/19 14:32  Stronata > merle.corey4    14/05/19 14:12Дерево
Ви можете не поспішати - ДФС все зробить за Вас та направить Вам акт перевірки за фактом несвоєчасної реєстрації податкових накладних, а потім і ППР.
Ми наразі перебуваємо у аналогічній ситуації (відправили ПН на реєстрацію у останній день і через технічні несправності серверу ДФС отримали квитанцію через три робочих дні).
Це було у січні, а у квітні ми вже отримали акт перевірки.
Є непоганий матеріал на цю тему: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

14/05/19 14:12  merle.corey4Отправить письмо   Дерево
Доброго дня!
Прошу допомоги в цікавій ситуації (для мене цікавій).
Подали ПН на реєстрацію в останній день. Квитанцію про реєстрацію чи зупинку реєстрацію / зупинку реєстрації не отримали.
Написали запит до ДФС - ті говорять, що ПН не зареєстрована. При цьому в СЕА ПДВ сума ПДВ за спірною накладної також не врахована при визначенні реєстраційного ліміту.
По ідеї, ПН, не зважаючи на відповідь ДФС, є зареєстрованою в силу п. 201.10 ПКУ.
Але по факту вона просто "зависла в повітрі" - ми говоримо, що зареєстрована, а ДФС стверджує зворотнє.

Тепер питання: чи необхідно в цій ситуації подавати позов з вимогою до ДФС вважати спірну ПН зареєстрованою? Чи нам досить факту того, що вона вважається зареєстрованою в силу п. 201.10 ПКУ?
Буду вдячний за відповідь.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100