RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розрахунок обов'язкової частки спадщини (рахувати всіх спадкоємців чи які прийняли спадщину)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/05/19 12:08  Расчёт > Ликвидатор    22/05/19 10:58Дерево
А как их всех посчитать? Например несовершеннолетние дети считаются принявшими наследство автоматически. Пройдет 6 месяцев. Нотариусу о них ничего не известно. Как он их "посчитает"?

22/05/19 10:58  ЛиквидаторОтправить письмо > Расчёт    21/05/19 12:06Дерево
"При визначенні розміру обов'язкової частки в спадщині враховуються всі спадкоємці за законом першої черги..."
п.19 Постанови Пленуму ВСУ від 30.05.2008 року № 7 "Про судову практику у справах про спадкування"

21/05/19 12:06  Расчёт   Дерево
Розрахунок обов'язкової частки спадщини ( рахувати всіх спадкоємців чи які прийняли спадщину)?
Спадкодавець залишив заповіт на все майно на 3-ю особу (не родича). Мати спадкодавця подала заяву нотаріусу на обов'язкову частку. У спадкодавця є ще 3(троє) дітей, які не приймали спадщину. Чи слід їх рахувати при розрахунку обов'язкової частки матері спадкодавця? Якщо не рахувати, то отримає 1/2 спадщини, а рахувати, то 1/8 ( 1/4 ( 4 спадкоємці за законом) х 1/2 обв.частка).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100