RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ФОП реєструвався на Єдиному податку 3 гр., але по факту виявилося, що зараз - на загальній системі

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

6/06/19 18:58  stladyОтправить письмо > SofiaSK    4/06/19 23:16Дерево
Вам треба звернутись хоча б з листом до податкової, в якому пояснити ситуацію. Вказати дату реєстрації і те, що одночасно з реєстрацією була подана заява на єдиний податок. Хай пояснюють причину, чтому Вас немає в реєстрі. Також просити надати єдиний податок з момента реєстрації.

4/06/19 23:16  SofiaSKОтправить письмо > stlady    30/05/19 18:37Дерево
Дякую! А крім звернення до податкової немає ніяких інших варіантів вирішення цієї ситуації? Просто вони ж можуть побачити, що я на загальній системі і змусити мене ще всі податки за 2 цих роки сплатити. Чи залишається лише суд?

30/05/19 18:37  stladyОтправить письмо > stlady    30/05/19 14:59Дерево
Сама запитала, сама відповідаю. Треба звертатись до податкової. У податковій є відділ, який приймає інформацію від реєстраторів. За датою реєстрації можна знайти свій запис про реєстрацію, де вказана наявність заяви про єдиний податок. Але зі свого досвіду можу сказати, що не всі податкові йдуть на зустріч платникам податків. У мене було 2 випадки, коли за таких обставин ФОПи отримали єдиний податок лише з нового кварталу: один у Слов'янську, другий - у Полтаві.

30/05/19 14:59  stladyОтправить письмо > SofiaSK    27/05/19 15:12Дерево
Спробуйте написати листа до податкової з поясненнями та копиєю опису.
А у мене зустрічне питання. А як можна отримати подібний опис з відміткою про заяву на єдиний податок, якщо ФОП відкривався через ОН-Лайн-Будинок юстиції?

27/05/19 15:12  SofiaSKОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Зареєстровано ФОП ще в червні 2017 року. Під час реєстрації подано заяву про перехід на єдиний податок 3 групи. Ці два роки сплачувала єдиний податок з мінімальної зп і подавала декларації з доходу кожного кварталу. Минулого тижня прийшла недоїмка по ЄСВ. Подзвонили в податкову, де нам повідомили, що я на загальній системі оподаткування. В рестрі платників Єдиного податку виявляється, що мене також немає. В електронному кабінеті теж не видно. Як правильно вчинити в такій ситуації, бо якщо доплатити податки як наче я була на загальній, то дуже велика сума виходить. Витяг про реєстрацію платником ЄП не брала тоді. Згідно ПКУ вони повинні були зареєструвати мене як платника ЄП або дати письмову відмову. Відмову тоді не отримувала. Зарестувала в податковій лише книгу обліку і все. Із доказів є також опис, який подавався держ. реєстратору, де зазначено, що під час реєстрації подано заяву про перехід на спрощену систему оподаткування.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100