RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ліміт каси та відповідальність


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/06/19 12:44  Петро Кулібов > Петро Кулібов    21/06/19 16:13Дерево
Шановні, дозольте дещо розширити питання.
Із випадком, коли повідомлення-рішення винесено до набрання чинності Указом про відміну Указу про санкції все більш-менш ясно.
Але що буде у випадку, якщо порушення ліміту сталось у період дії Указу, а повідомлення-рішення винесено ПІСЛЯ набрання чинності Указом про відміну Указу про санкції?
Чи буде законним таке ППР? Адже фактично ДФС має посилатись на Указ, який вже не є діючим!
При цьому, слід звернути увагу, що "Указ Зеленського" не відміняє ліміти, а скасовує саме відповідальність!

21/06/19 16:13  Петро Кулібов > Евгений Осычнюк    21/06/19 15:25Дерево
Я вважав, що форум саме для дискусій і створений.
Із задоволенням вислухав би Ваши контраргументи.

21/06/19 15:25  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Петро Кулібов    21/06/19 12:44Дерево
Якщо маєте іншу думку - я сперечатись не буду.

21/06/19 12:44  Петро Кулібов > Евгений Осычнюк    21/06/19 07:20Дерево
Ви не врахували, що ч. 1 ст. 58 КУ стосується лише громадян (Конституційний суд так розтлумачив).
А також те, що рішення винесено до вступу у дію указу.
В іншому випадку всі, хто заплатив штраф можуть вимагати його поверненню?

21/06/19 07:20  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Петро Кулібов    20/06/19 17:03Дерево
Вважаю, що можливе застосування ч.1 ст.58 КУ, тобто ППР не будуть підлягати виконанню, навіть якщо їх винесли. Треба подивитись судову практику з аналогічних питань.

20/06/19 17:03  Петро Кулібов > Евгений Осычнюк    6/06/19 15:28Дерево
Евген, чи вірно я розумію, що сьогоднішня відміна указу Президента про санкції в сфері обігу готівки нічого для мене не значить?
Навіть якщо указ набере чинності завтра, повідомлення-рішення ДФС винесли сьогодні, а отже діяли цілком законно?

6/06/19 15:28  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Петро Кулібов    6/06/19 10:40Дерево
Наказ намалювати можна, і обгрунтування придумати можна. Але ви повинні були надати його під час перевірки. Тепер пишіть заперечення до акту, та надавайте наказ. Подробиці - це "штучна" робота, на форумі складно щось заочно радити.

6/06/19 10:40  Петро Кулібов > Евгений Осычнюк    6/06/19 06:26Дерево
Дякую. Згоден. Можне було і нічого не робити, оформити як було - виплату із перевищенням ліміту НБУ. Тоді був би штраф невеличкий по КпАП.

Але Ваше "Тепер вже запізно щось робити" дуже занепокоює.
Хочь якісь варіанти є?
Просто здатися?

Якщо ми для суду "знайдемо" наказ (від 2017 року) про встановлення ліміту у 50 тис. грн.? Але при цьому такий розмір ліміту буде необгрунтований. Чи можуть нас наказати за неправильне встановлення ліміту, але звільнити від відповідальності за перевищення?

Розумію, що не дуже гарно виглядає, але щось таки потрібно робити (

6/06/19 06:26  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Петро Кулібов    5/06/19 18:52Дерево
Треба було залишок працівнику під звіт видавати, і повертати частками. Тепер вже запізно щось робити.

5/06/19 18:52  Петро Кулібов   Дерево
У 2017 році отримали в банку готівку для повернення позики засновнику (300 тис. грн.).
Через ліміти розрахунків НБУ, виплату провели по касі по 50 тис. грн.
Відповідно, кожного наступного дня по документам у касі залишалось більше встановленого ліміту (ліміт згідно наказу - 17 грн.).
Перевірка ДФС зафіксувала а акті це порушення та зняла копії документів (касові ордери та касову книгу).
Чи можете щось порадити у такій ситуації?
Статтю 250 господарського кодексу (щодо річного строку притягнення до адм-госп. відповідальності) згідно останньої практики Верховного суду застосувати не вийде. Чи є інша практика ВС?
Можливо є якісь норми, що дозволяють не враховувати ліміти під час подібних розрахунків?
Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100