RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Уголовное право и процесс

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ст. 212 ККУ. Позов у справі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/06/19 12:36  wonderfully > Duglas    12/06/19 10:54Дерево
В ДФС немає такого права.

ч. 1 ст. 212 КК України
"...якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у значних розмірах"

ст. 5 БК України
Бюджетна система України складається з державного бюджету та місцевих бюджетів.

Місцевими бюджетами є бюджет Автономної Республіки Крим, обласні, районні бюджети та бюджети місцевого самоврядування.

Бюджетами місцевого самоврядування є бюджети територіальних громад сіл, їх об'єднань, селищ, міст (у тому числі районів у містах), бюджети об’єднаних територіальних громад.

Відтак, шкода може бути завдана державі або територіальній громаді.

ч. 3 ст. 128 КПК України
Цивільний позов в інтересах держави пред’являється прокурором.

ч. 1 ст. 10 ЗУ "Про місцеве самоврядування"
Сільські, селищні, міські ради є органами місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, цим та іншими законами.

Тобто, якщо шкода завдана територіальній громаді, то потерпілим є орган місцевого самоврядування.

На ДФС відповідно до п.1 Положення про ДФС покладено: Державна фіскальна служба України (ДФС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок), державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового, митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску.

ч. 1 ст. 128 КПК України
Особа, якій кримінальним правопорушенням або іншим суспільно небезпечним діянням завдано майнової та/або моральної шкоди, має право під час кримінального провадження до початку судового розгляду пред’явити цивільний позов до підозрюваного, обвинуваченого або до фізичної чи юридичної особи, яка за законом несе цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями підозрюваного, обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння.

Отже, ДФС не може пред'явити цивільний позов у кримінальному провадженні щодо розлідування злочину передбаченого ч.1 ст. 212 КК України.

12/06/19 11:51  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Duglas    12/06/19 10:54Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Уголовное право и процесс

12/06/19 10:54  Duglas   Дерево
Так як думки розділились звертаюсь до інтернет громади.
Чи може дфс подати позов у кримінальній справі за ст. 212 ч. 1 кк до громадянина (директора) про відшкодування шкоди? Є дві думки.
1. Що дфс не має такого права.
2. Що теоретично може.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100