RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ФОП = фермерське господарство


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/06/19 13:45  Konstantin_DОтправить письмо   Дерево
З 2018 року до ЗУ "Про фермерське господарство" внесено зміни, що більш детально регулюють створення ФОП фермерського господарства одноособово. З 06.06.2019 р. набрав чинності наказ Мінагрополітики, яким затверджений Типовий договір (декларацію) про створення подібного ФГ.
Хтось вже має досвід роботи з подібними ситуаціями?

1. Стосовно декларації.
У проекті наказу Мінагрополітки були окремо договір і декларація, які були більш логічниними. У затвердженому зразку - це один документ. Яким чином з цього зразку зробиити декларацію - щось не зрозумію. Він більше схожий на договір.

2. У ЗУ "Про держ.реєстрацію юр.осіб..." внесли зміни, затвердили перелік документів (в тому числі і декларацію), що у реєстрі стосовно ФОП міститься інформація про стоврення ним ФГ, але у картках для реєстрації (форма 10, форма 11) змін немає. Яким чином реєструвати ці зміни?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100