RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

До кого звернутися, щоб дізнатися контактні дані продавця?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/06/19 11:59  klim-ko > Client2015    19/06/19 11:45Дерево
Напишіть скаргу до регіонального управління Держспоживслужби.
Опишіть ситуацію із зазначенням що придбали товар в такому то павільйоні такого ТВК.

19/06/19 11:45  Client2015Отправить письмо > Alex754    19/06/19 11:29Дерево
Це звичайна торгова точка. Який там сайт.

19/06/19 11:29  Alex754Отправить письмо > Client2015    19/06/19 10:18Дерево
як правило номера телефонів є на сайтах ось приклад [censored] корисно буде,але я думаю що на нормальних сайтах так і є контактні дані як правило вони самі передзвонюють подивіться уважніше може там де ви щось купували є контактні дані не знаю чи в тему відповідь думаю комусь знадобиться!0

19/06/19 10:18  Client2015Отправить письмо   Дерево
Виникло питання повернення товару належної якості. Товар придбаний у торговому павільйоні в ТВК. Реалізатор відмовилася надати координати власника/орендаря павільйону. В павільйоні відсутній куточок покупця. Адміністрація ТВК відмовилася повідомляти координати власника/орендаря павільйону.
До кого звернутися щоб дізнатися ім'я та контакти власника/орендаря павільйону? Хто (крім суду) може притягнути адміністрацію ТВК за відмову надати контакти власника/орендаря павільйону?
Чек є але в ньому лише координати павільйону.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100