RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Притягнули до відповідальності двічі

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/06/19 18:44  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ІгорКо2    19/06/19 11:55Дерево
Постанову "віддати" не можна, немає такої процедури. ЇЇ просто не звернуть до виконання. А Ваш примірник забрали, щоб Ви не смогли її оскаржити.

19/06/19 11:55  ІгорКо2   Дерево
15 червня на мене було винесено постанову за ч. 1 ст. 121 КУпАП (відсутність болта кріплення колеса)на 340 грн. Через 15 хв. після того як мене відпустила поліція. мене знову наздогнали ті самі поліцейські і сказали віддати їм постанову, бо мене вже раніше притягали за ч. 1 ст. 121, а тому це повторне порушення і то буде розглядати суд. Постанову забрали і склали протокол.
Чи можна просто так взяти і забрати постанову? Фактично на мене наклали штраф, а потім ще і протокол склали за те саме порушення. Це законно?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100